Prijava

Неко ради у банци сперме као растављач слијепљених страница магазина за инспирацију цијењеним клијентима?
Не знам какав то посао може бити да га се особа стиди. Ок, јасно да је дотични (или дотична) осјетљив на приватне ствари и то је на мјесту. Но, баш ме копка око чега се дигла толика прашина...

lololololo, ja bi pre rekao da na sajtu neko radi u komunome lolololo

Meni je to njihovo druženje u NS skroz tripozno. Ja kad sam išla na okupljanja, išla sam da se družim s ljudima, da vidim i neke njihove lepše strane pošto svi obično iznose loše osobine na sajtu (zaista je tako) i da se nasmejem malo. I zaista, svako je u prirodi mnogo gotivniji nego što se doima ovako, to je moj globalni utisak.
Kako ste vi uspeli toliko da se nezgotivite, da omrznete jedni druge čak, da zaspletkarite sve, nije mi jasno...

Cara™
lololololo, ja bi pre rekao da na sajtu neko radi u komunome lolololo

Ti, koliko sam skontala preko pvt-a.

sve je to frenki treb'o rastjerati na vrijeme i ne dati alkohola ljudima koji ne umiju piti

Ti, koliko sam skontala preko pvt-a.

Tako je! Čistim govna po ulicama I NIJE ME STID

EDIT: Bar sam dobio jašu od firme!

Но, баш ме копка око чега се дигла толика прашина...

Kad nesto kazes o nekom a neko nije tu u ovom mom slucaju sam rekao kad je bila neka tako tema o svakom sa ovog sajta,kazem cime se bavi doticna persona,i ako meni nije htela da kazes pa se ja cudio dok od jednog dela iste ekipe nisam saznao...e sad kad sam to rekao saceka je vejv i to joj prenese u njenom vidjenju stvari....

Tako je! Čistim govna po ulicama I NIJE ME STID

Ijuuu... pa u kom to gradu kake po ulicama?!

Čistim govna po ulicama I NIJE ME STID

čega vi se stidio, ako imaš 2000 ojrića mjesečno?

.e sad kad sam to rekao saceka je vejv i to joj prenese u njenom vidjenju stvari....

Ma jok, tebe cu da branim, i nije u mom vidjenju nego onako kako je bilo.

Kako ste vi uspeli toliko da se nezgotivite, da omrznete jedni druge čak, da zaspletkarite sve, nije mi jasno...

odgovor na tvoje pitanje iako me vec znas sa skupa i stvarno sam se trudio da ostavim ok utisak na sve,naidjem na vejv koja na odabranoj fejs grupi uvati se mene ko pijan plota nesto vredjati....od tad je ne mirisem,mada na skupu sam pokusao u par navrata da ostvarim neku komunikaciju sa njom al nije islo,Kao slag na tortu naidje nesporazum koji je najverovatnije ona zakuvala,mislim da me jedva cekala....

Ма не Пајко, не питам за сцену. Копка ме какав је то посао у питању. Не морам знати о коме се ради.

Царо, не знам како вас у Србији плаћају, али код нас у РС тај посао је пра'о добро плаћен.

ovo postade tema za obračun pajka i vejve, a ja sam mislio to će biti nešto konstruktivno

imate ljudi pvt pa tamoriješite svoje probleme ili jednostavno stavite jedno drugo na IGNORE

Царо, не знам како вас у Србији плаћају, али код нас у РС тај посао је пра'о добро плаћен.

Jebiga, imam za internet, paštetu i plin. Nije loše...

Jebiga, imam za internet, paštetu i plin. Nije loše...

Mа, живите боље него они попови, сунце ли вам. Они вајрлес хватају с благословом Божијим, ви се разбацујете и плаћате.

Realno Faco, lagao bih kada bi rekao da nisam zbog para u ovoj struci! Jesam završio ekologiju i kapiram da bi mi bilo bolje u nekoj kancelariji možda!

Ali ulica je ipak izazov!

Mа, живите боље него они попови, сунце ли вам. Они вајрлес хватају с благословом Божијим, ви се разбацујете и плаћате.

I imaju bolje mantije.

Mene je najviše nerviralo kad su me na Krstarici zapitkivali na pvt-u da li volim veliki kurac. Pa naravno da ga volim! Da ga ne volim, odavno bih ga odfikario.

koji Prelol pandanski!