Prijava

Када смо код курви знам лика (тј. ортак од ортака, знам причу), Борчанац неки као и цела та екипа, укратко био му неки рођендан тако као овај Цинцаров 23 године ваљда, абнормално дебео лик у питању, али ајде коначно да осети пичку. Нађу они неку фину белу чисту курву као искешираће нема проблема, објасне јој ситуацију док је он чекао у колима, она погледа њега у колима и каже "нећу". Ови у ребусу као "чекај јеботе масне камионџије те јебу у усрано дупе па у уста, шта нећу који курац", она "много је одвратан, нећу, ћао довиђења". Они јој нудили паре, дупло да јој плате, преклињали курву на сред Зрењанинског пута, циганке умиру од смеха, она одбија.

И ништа, вратили се ко посрани у кола и рекли човеку "јебига матори ни крајпуташица те неће". Веома тужно.

Dasobesiš. Mada za bešenje je ako uopšte platiš pičku do svoje 40-e godine.

Znam lika koji je jebo milicu todorovic

kao prvo forestere mislim da je ovo laz cista sto si napisao

a kao drugo treba da znas da ta kurva nije htela, ne zato sto joj ovaj nije imponovao vec bas nasuprot

Nemoj da lažeš razumeš, sad ću da te isključim

Јебига Изијеме ако те лажем онда су и мене лагали :Д Борча је то, свакаквих легенди има

Znam lika koji je za oko minut pao 6 puta u nesvest. Krenuo mu kamen iz bubrega

koji kurac i mene je cimala isto ova

kurva

xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

Hahahaha nimfomajka brt nikad joj dosta

''znam'' jednu porodicu, najuvrnutiji skup imena ikad - Semir, Radovanka i beba Kevin

Znam likušu zove se Zdenka. Jes pička, al jbt Zdenka

Znam lika kojem sam pušio.

Znam lika koji je hakovao bilbord kod konja.

..живео у гарсоњерици на последњем спрату зграде и једина конкретна храна поред попаре су му били голубови које је хватао на штап канап и кутију на крову. Три месеца. Чру стори што би ви рекли

Мачак у чизмамa, ja znam lika koji je tako ziveo 30 god..hvataje golubova i ribolov.a ispod prozora gomila onog prstenja sto stavljaju golubovima.ojadio je golubare