Prijava

znam i ja lika koji se zove Semir a zovu ga Svemir

шта му је Дуда скривио забога

Знам ликушу која ради докторат на тему "Фотографија у филмовима Бергмана и Тарковског". Реметова сродна душа

Znam lika koji je dobio Bingo premiju. Pritom je i bogat do jaja. I nije imao frke da to ispriča prijateljima, jer već ima brdo love pa se ne boji da će ga neko pljačkati il' smarati od rodbine.

Znam lika koji je igrao na partizan, kvota 1.05 i pao

U proleće 2000-te sam igrao duplu šansu na neke Belgijance, msm Standard da je igrao kod kuće, kvota 1.01, i omašio; došla dvojka. A odigrao iz zajebancije, da namirim tiket na tačnu cifru koliko mi je bilo potrebno, valjda za neku ekskurziju.

Kad smo već kod klađenja, znam lika (dobar drugar inače) koga je prodao Fener za 110 hiljada, i to samo za pola koša. Gađao sa 200 dinara, povatao bogaoca utakmica, i mrtvi Turci dobili sa 6 razlike, a trebalo mu 7. Sad bilo pred Novu.

Ja znam lika koji je pao 18 tiketa zaredom, kvote nisu prelazile 10.

Znam i ja par likova koji su za dobitak od 70 000 - 130 000 nekoliko puta padali za gol il jednu tekmu. Jebem ti život ne zna se šta je gore, kad sve promašiš il samo jedni izjebu. A sve sa nekom sićom igrali, 100, 200, 250din

Ja sam uplatio celu Nemačku ligu igrao golove i sve rokao granice, il' 6+, uglavnom padnem mainc (ako se tako piše) smrdljivi igrao od 3-5 oni 1:1, i to pao za 103000 i od tad se ne kladim više, uplatio sam 50 dinara i odigrao iz zajebancije.

znam lika koji je na košarku igrao 1x

Znam lika koji je završio specijalizaciju na Kembridžu, diplomu mu dodelio lično princ Čarls, ostao je da živi u Londonu, kolega mu je radio kod onog lika po kome je snimljen "Vuk sa Vol strita" i kaže mi da je ono iz filma ublažena verzija njihovog izdrkavanja. Takođe bio je na nekim vip žurkama sa Danijelom Redklifom (Hari Poterom) i Megan Foks... Bio na finalu Vimbldona kad ga je prvi put Đoković osvojio...

а како су то још могли да се издркавају кад је следећи левел бацање мртвих истрошених курви са менхетна у воду или дизање у ваздух базуком помоћни објекат комшији на беверли хилсу где му спава послуга

da li se taj lik odaziva na "Bata Sale"?

ЗНАМ ЛИКА КОГ ЈЕ ЉУБИО ГОВЕДО

haha bata sale i njegov kum imali sex sa svim garniturama grupe models svih vremena ponaosob

santjago korovjov, govedo je ljubio tog lika jer taj lik nije želeo da ga spreči i poremeti međuljudske odnose koje je ostatak prisutnih iz nekog razloga razvio ✞

узгред видех трезно говедо још једном од онда, капирам да ме није препозно, да си био ту, можда тебе би

Znam lika kojeg je tražio SAJ jer je pokušao da eskivira sramno potpisivanje izručenja Radovana Karadžića.

Znam lika koji je bio ministar u Republici Srpskoj Krajini.

Znam lika koji je aktuelni ministar u Vladi Republike Srbije.

Znam lika koji je bio vođa narko klana, pripadnik Kobri, agent DB itd.

Znam lika koji je pevao u grupi Flamingosi, a nije Amidžić.

Znam likušu koja je pevačica i u grupi je sa rođenom sestrom a grupa u nazivu ima MC.