Prijava

Џорди

Знам и лика који је старији од свог ујака.

Brate, znam ih 10 :)

Brate, znam ih 10 :)

Стварно? мени била егзотика кацам чуо.
елем, још мало ликова:

Знам лика који зна лика који је појео пуну кутију миница за оловке за опкладу.

Знам двојицу ликова који су, кад смо били за први мај на викендици код неког друга, опуштено узели по секиру и ољуштили му дрво у дворишту. Та викендица је добро и прошла што је остала да стоји каква су се све срања тамо издешавала...

Знам разред који смо колективно побегли са контролног, и онда изашли у некој тинејџ емисији на тевеу у позитивном контексту, и још нас наставник са чијег смо часа побегли бог зна како нахвалио.

Znam lika koji je član 'Ravnogoraca' i dok su bili na nekom okupljanju uletio je u dvorište nekom muslimanu i oborio šljivu sikirom. Kad smo ga pitali što je to uradio rekao je da nema pojma, bilo mu usput (!?).

rekao je da nema pojma, bilo mu usput

Ooohahahahah

ахахахахахахахахаххаха

Dzordi, haj okaci print od tog lika sto misli da ima uvid u buducnost. Mozes i na pvt da mi posaljes, ako hoces.

ај чекај мало.

Znam lika koji ima fotogenicno pamcenje i dovoljno mu da pogleda kalendar za 2016. i kasnije mozes da ga pitas koji dan u nedelji pada odredjeni datum, pogadja 10/10.

Има тога још, на пример, огромни свемирски брод у облику лопте који има неки прстен око себе па помоћу њега лети...

ovo treba servirati Amerima, oni se pale na to

e da, znam i lika koji je pričao da je pričao sa Frenkijem D., Vitezom od Vukajlije, negdje nekad na filološkom. čitav komšilik ga sada slavi umjesto krstovdana

Thumb_gas_za_vuku
Kobe braTe

Družio sam se jedno vrijeme sa likom koga je djevojka poslije dugogodišnje veze ostavila i udala se za njegovog profesora na fakultetu, kod kog je kasnije morao da položi neke od najtežih ispita. Voleći je, i pored svega toga, posvetio joj je prvu zbirku svoje poezije.

Da nije to jedan lik sa vukajlije?

Moguće je da je lik na Vuki, o tome ne znam ništa, nismo odavno u kontaktu, osim ako se slučajno ne sretnemo i završimo na pivu. Uglavnom, čast mi je što sam ga poznavao - rijetko talentovan a uz to i dobar čova.

Znam lika koji se tripovao o fraktalu, a na kraju se ispostavilo da sve vreme priča o Fruktalu. Ajajajja, budalaaaaa!!!

Знам лика који је из Гуче до Београда стигао за 2 сата и 20 минута колима.

Znam lika koji je ušao u menjačnicu i pitao ''Izvinite, je l' mogu ovde da zamenim evre za dinare?''.

To nije ništa čudno Leco.