Prijava

" Valdemar

Znam lika koji se tripovao o fraktalu, a na kraju se ispostavilo da sve vreme priča o Fruktalu. Ajajajja, budalaaaaa!!! "

Mozda zbog tvoje slike na profilu.

Знам човека ког је ујео дабар.

Мене морско прасе осакатило

Знам лика који зна лика чији ћале му је испричао следећу причу док су били комшије, значи клинчадија. Иначе по причама тај матори је луд као струја. И сад почиње он да разглава о својим доживљајима из младости. Углавном, фазон, он и још један његов ортак, Цуци, нахватали мртви пијани неку лудесију и отишли заједно да је јебу. Каже матори на крају: ,,Видим ја нешто ме голичи, ја мало боље погледам кад оно Цуци ми лиже јаја.''.

Au tebra kakva prica, dotako si me veoma, to mi je bolna tema loloo

хихихих шаљивџија си прави

Znam lika koji je smrkao boju za jaja. Zelena boja, pa je delovalo kao da mu cure sline

Знам човека ког је ујео дабар.

Знам и ја једног, лол. Засавица чини чуда.

Ја знам девојку која је једном узела мајицу, исекла је тако да допире негде до краја врата(тј. мало испод крагне је и остало, ал је зато дугачке рукаве оставила), обукла то и мртва ладна тако отишла у школу, а кад су је послали код директора(негде пети-шести час, педофилчине) рекла је директору да је сељак и да се не разуме у моду, и овај, шта ће, пустио је.
Дан после(субота) је на међуокружно такмичење у атлетици(она је скакала у даљ, и била је прилично добра у томе) дошла у хаљини. И то оној што се вуче по поду.
Иста девојка је једном мазнула наочаре својој маторој професорици енглеског и онда је убедила да њене наочаре за пливање имају диоптрију, и жена је цео час предавала са наочарима за пливање на глави.

Лана краљ свемира.

Знам и ја једног, лол. Засавица чини чуда.

Ја знам девојку која је једном узела мајицу, исекла је тако да допире негде до краја врата(тј. мало испод крагне је и остало, ал је зато дугачке рукаве оставила), обукла то и мртва ладна тако отишла у школу, а кад су је послали код директора(негде пети-шести час, педофилчине) рекла је директору да је сељак и да се не разуме у моду, и овај, шта ће, пустио је.
Дан после(субота) је на међуокружно такмичење у атлетици(она је скакала у даљ, и била је прилично добра у томе) дошла у хаљини. И то оној што се вуче по поду.
Иста девојка је једном мазнула наочаре својој маторој професорици енглеског и онда је убедила да њене наочаре за пливање имају диоптрију, и жена је цео час предавала са наочарима за пливање на глави.

Лана краљ свемира.

Dzordi, UPOZNAJ ME SA NJOM!

Јебига, и ја сам само два-трипут имао част да причам са њом... јбг, други град

Znam lika koji je na nekim studentskim protestima, tokom devedesitih nosio transparent na kom je pisalo: All we seek is gibanica.

Е да кад сам већ кренуо са Ланом пошто ћу после заборавити да напишем.
Кад је била код директора неки други пут, мазнула му је из капута кутију цигара и заменила кутијом кондома, а цигаре је бацила с моста за наук деци. Лика је иначе осрамотила за цео живот, ево и дан-данас у пензији га зову Куроња.
И једном је на екскурзији у некој припиздини рекла да је Јеврејка и да једе само кошер, цео хотел је дигао узбуну. Њој после било жао, па је рекла да ће да заобилази месо.
И једном кад је нека њена другарица рекла да је родитељи не фермају, лепо се договорила са њом и са својима да она оде после школе код ње у кућу да види како је то не фермају. И углавном отишла Лана код ње(а другарица се зезала са Ланиним родитељима, који су отприлике исто тако опичени, у Ланиној кући) и нико је то вече није сконтао, и она је тамо лепо и преспавала, и сутрадан ујутру их изјебала жешће што запостављају своју ћерку. Јебени краљ.

Bogami ako je stvarno radila to što kažeš, onda je carina!

Знам лика који отишо да му поправе зуб они му поправили погрешан

Ја бих ту Лану женијо.

знам лика који има фирму за производњу леда, еееј, лееед, еееј

Знам лика који се напио у кафани преко пута своје куће, откован изашо напоље и звао такси који га оставио у некој пички материни.

Пре неких сат и по је пијан отишао кући од мог доцимера да би пре по сата звао и реко да се изгубио. Нашли га на другом крају града. Ено га сад горе спава.

To kod Srba a? hah

Иначе је из Ћуприје. И зовемо га Ћуприја.

Haha, Srbo čuda čini.