Prijava

Није ово фејзбук, да се разумемо! Е да, мишљење ваше ме интересује

Зиљвост пер се. Али не нужно.

Pravi Krajišnici ne stavljaju svoje slike na avatare.

da se razumemo, nije, lično protiv za muške, a što se cura tiče, to je oke.

Прави крајишници би можда и ставили слике са прела кад би знали де ће на прело

чекај Буксно што није ок за ликове а за рибе јесте? Зар није поента у речима? За кој ће ти курац слика? КОЈИ СИ СЕКСИСТА! ПАНДАНЧИНО лолололол

Mara organizuje prelo u Beogradima koje jedva čekamo, bićemo toliko srećni kad se desi da ćemo tući ciganima židove u RČove.

Slike na avataru su sranje...bilo muške bilo ženske. Boli me kurac ko kako izgleda...

Френки, реално није баш да те боли курац олололо

КОЈИ СИ СЕКСИСТА! ПАНДАНЧИНО

štaš kad volim žemske...
nego, đe ćemo na prijelo????

питај Френкија он је прелорганизатор!

Realno, nije baš... :p

Ko uopšte i ima svoju sliku na avataru?

imaK ja do skoro.baš kad promeniK dobila ovaj post za rumfo,beše smešno mal'.aj,kad će organizejšn u bg-u?bilo bi lepo.

има пар људи.. мада имали су неки модови исто, и то зајебани модови.. па ме интересује како то са вашег аспекта изгледа...

И да Марија Ди је имала до пре 7 минута своју слику ололоол

inače,ako je fotka prigodna i oke,kakve veze ima ko je na njoj,autor,ili neko deseti?nebitno...

bilo mnogo smešno,kao aj,menja mi se,baš kad promenih videh,lololo!

Шта фали мојој слики?

inače,ako je fotka prigodna i oke,kakve veze ima ko je na njoj,autor,ili neko deseti?nebitno..

Мистичност је фора.. а и имаш тему па качи... о томе причам.. некако мене нервира слика аутора на аватару, никако ми није јасно.... још ако је аутор добра риба... пичкопаћеници ће лајкују и дркају, и лајкују и дркају и дркају и лајкују... без обзира да ли је провокативна ил није.

Мени то никад није било јасно. Ај ви са сликама објасните какву сатисфакцију налазите у томе да окачите своју слику

Ja zelim da kad neko vidi moju sliku kaze "JEBOTE,KAKO JE DOBAR!!"

svašta.dobro,nebitno,mislim da ako neko stavi fotku svoju neće možda na neko vreme da se krije,ili mu dunulo i to je to.nebitno,ali svakako je bezveze ako neko nečiji avatar shvata takoJ.kako kod,individualni izbor.nego,kad će taj okup?