Prijava

Ma, ne znam koga bi ti ženio, ali je Bruce 100% u pravu ovo za Vidru. Jedino se moraš čuti sa Jebačem da li se slaže s tim ;-)

Jel Vidra poslednja sajtuša na sajt?

Nije, imaš Kosmo, ali i dosta njih koje se pretvooorooju da su muški....

Da li da li da li u galami čuješ da mi suze sad dodiruju pod

Nemeš to udati ni zadžabe nikako, ja probao ovde na deset mesta. Zadnji put sam nudio i gajbu pive, al' propade, svi se boje Marka.

njen stari prvi put kad je došao kod mene odmah kreno izašao iz auta i krenuo da šacuje vrednost kuće i premerava koracima avliju

ахахаха, онда да не зовем видрине код мене јер ће ме убацити у машину и онда ћу морати у следећих месец дана да се женим лооол

е да, објасните ми око тих семберки и сембераца, куцам у гуглу сембер ал ми ништа конкретно не излази. јел то неки град, општина? видим да је мега популарно за прозивке
едит: овај целтић се превише меша ту нешто око видре, у ствари буквално за све

овај целтић се превише меша ту нешто око видре, у ствари буквално за све

1. Svi na sajtu imaju pravo reći sve, do ne krše pravila;
2. Kako to pričaš sa starijim, Šomi, i kako se to miješam?

EDIT: Regija se zove Semberija. Vidi se da nisi kod Tite učio
geografiju ;-)

е да, објасните ми око тих семберки и сембераца, куцам у гуглу сембер ал ми ништа конкретно не излази. јел то неки град, општина? видим да је мега популарно за прозивке

Šomi, kako da ti kažem, slika vredi 1000 reči. Semberski srednjoškolci i Semberci generalno:
http://i.imgur.com/bRa9NQ0.jpg

a pazi što je sebe lukavo umetnuo između dva najružnija :)

Ja sam Posavac, mi bodemo čakijama, sviramo šargiju i šveramo prasad, Bruse, nemoj bit vosovac, biš poparen, čakiju vadim odmah!

Jes' ti to na Banijca udario? Brale moj, kod nas je ekstrem normalno stanje :)

I povedi malo računa o ponašanju, na mom licu svaka promena je na bolje, a ti si lijep dječak, ne bi ti valjalo da te kogod nagrdi. :))

I povedi malo računa o ponašanju, na mom licu svaka promena je na bolje, a ti si lijep dječak, ne bi ti valjalo da te kogod nagrdi. :))

Lukse brate, prijatelju veruj mu za ovo, video sam ga uživo. Da prostiš govno mi se smrzlo lololo

хахах па ненененен ово не постоји
али лик са обрвама ахахах па је не могу ове семберце

Au, nisi svestan kakvu ću ti ribu sad namestiti, ima da te iskopa đegoddasi :)

Nadam se da shvatate da je Bruce zapisao vaše IP adrese dok je bio mod. Ne bih se sad zajebavao....

ja sam ti skroz miran celtiče, zajebava Gonzo, nisam ništa strašniji od Leprikona iz filma

dosadno mi je do bola, malopre sam obrisao defku - za tri sata nije dobila ni minus, jebote, niko ne gleda sajt samo seremo po forumu

Nadam se da shvatate da je Bruce zapisao vaše IP adrese dok je bio mod. Ne bih se sad zajebavao....

Čuj zapisao IP adresu, zna bre u kom kraju živim, a preko Kurajbera može da sazna i adresu stanovanja :)

hehe, zaboravio si da te mogu naći i na poslu ko onog Šarlija :)