Prijava

Lako je za prevoz, ko će da plati lečenje ovima drugima?

Ma da, staviće me na osmicu, bitno da se gura i bije.

Skočko izbija bubrege.
E, ima ovde kod mene taj klub Američkog fudbala. Ima neki ludi Keni najjača glava u Mld sigurno. Pre par meseci udario šamar dečku od 100 kila pukla mu jagodična kost i dva zuba mu isterao jebeno. Diže Rakovicu 76 od pozadi za poluge

Skočko čestitam, lepo je kad prihvaćen si od drugara :)

Nije ovo američki, ovo je pravi ragbi, onaj što bi se reklo - bez opreme.

danas na basketu lupim rampu liku 2.05. kuda brale?

Primljen sam na fakultet za međunarodno poslovanje i menadžment u Italiji.
Za ostvarivanje toga sada imam teži tj finansijski deo...

svaka cast!
Koliko je para , ako nije tajna? Pitam cisto da uporedim sa ovim lopovima ovde

Hvala.
Mnogo, izmedju 13 i 15k E.
Ima fora da platim prvu ratu od 1550e i onda tražim finansijsku stipendiju, ako je dobijem refundiraju mi tih 1550e, plaćaju smeštaj hranu i daju neki džeparac.

Ako ne dobijem a odem tamo i platim prvu ratu onda sam se životno zajebo jer odakle meni 15k E.

Svaka cast brate, vidi snadji se za kintu i cepaj za tu stipendiju, pusti zajebavanja tipa po vuki nego samo uci, zavrsis to i posle si gospodin.. Nego kako si dosao do toga uopste, jos italija gde ces lepse.. Kakav si sa italijanskim? A nastava na eng je l?

CEk ,godina je oko 15k evra?

A ako stipendije dobijaju na osnovu primanja po clanu domacinstva, verujem da dobijas ko ispicke jer je njima tamo vrv nezamislivo da moze da se zivi za 100-250e po glavi mesecno

U pravu su i deranje i gm

Na engleskom nastava. Radio SAT ispit iz engleskog, svedocanstva iz skole, maturski rad, preporuke, motivaciona pisma, TOEFL sertifikat iz engleskog i konkurisao.
Ono ako odem, kapiram da ću samo učiti, ko što sam radio dok sam se spremao za ove ispite iz engleskog, samo moram videti sa svojima finansijski...
Da, GM tu negde oko 15k.

Baci bože neki loto ili neki prelaz pls

Neš dobiti tolike pare na kladijoni, Kapune, ne vjeruj u sreću, to je za budale. Pozajmi i vraćaj kako znaš.