Prijava

Прочитао данас једно 50 дефки, учио као манијак, видео се с ортаком после сто година, јео пљеџу, добио партију лола, видео гром на 100 м од себе. Данас је био добар дан.

видео гром на 100 м од себе

Grom je i uticao na tebe da ovo sve napišeš ;-)

Kad ga vidiš opet pitaj ga seća li se lepi.

Dobijo sam 700 dinara na kladionici

Na osnovu sugestija cenjenih vukajlijaša promenio sam režim ishrane. Već dobrih sedam dana ne pijem zero kolu, već sam prešao na klasičnu šećerušu i dnevna doza mi je 2l. Onako baš knap. Zaro flaša mi je trajala do sat vremena, sad sam je isključio iz dijete i dodao mnogo više vode. Takođe, nekim slučajem, pušim znatno manje i sve sam se sveo na dve paklice dnevno. Mališu sam zamenio Lakijem i uštedeo stotinak dinara tako.

Hvava cenjenim vukajlijašima!

EDIT: Za 48 sati, pojeo sam jednu palačinku i danas oko 15 časova malo pohovanih tikvica sa sirom.

Svaka cast! Ko kaze da je tesko zivjeti zdravo kad se hoce!

I još u rodnom kraju, a, Kajteze :-)

Добио 10 на испиту из Рима.

Digi-rigi-rigi, svaka čast! ;)

Добио 10 на испиту из Рима.

Cole, imaš pola minute:
1. Šta je ius honorum?
2. Šta je emfiteuza?

I najbitnije,
3. Ko/šta su frumentarii (plural)?!

25. maj 321?

Dan mladosti, jer Rim je vječni grad, vječno mlad ;-)

Cole, imaš pola minute:
1. Šta je ius honorum?

Celtice, nemoj me držati za reč, ali mislim da je

Ius honorum - Право да буде изабран за јавне функције.

2. Šta je emfiteuza?

Lakše mi je na poljskom da ti objasnim, ali, ukratko,
Emfiteuza (gr. ἐμφύτευσις, emphýteusis z emphyteúein "zasadzać rośliny")1 – w prawie rzymskim prawo do czerpania korzyści z cudzej nieruchomości, przejętej tytułem najmu lub dzierżawy bez prawa nabycia własności przy jednoczesnym dziedzicznym i zbywalnym prawie do dysponowania tą dzierżawą.

I najbitnije,
3. Ko/šta su frumentarii (plural)?!

Najbitnije uvek ostavljam za kraj, hah, frumentarii were officials of the Roman Empire, originally wheat collectors, who also acted as the secret service of the Roman Empire in the 2nd and 3rd centuries.

Druže Rađarde, sjedi, 5, u knjižicu ćemo ti upisati ISTIČE SE LOL

Lakše mi je na poljskom da ti objasnim

HAHAHAHA!

BOGOTAC!
hahahaha popravi mi veče, a pre 15 min mi je popušen kurac od strane konobarice

Oklen vi znate da ja ne znam poljski? Rađard mi je u šiframa rekao informaciju od presudnog značaja za bezbjednost u regionu.

sat vremena ako nisam peglo sa 20 000 skorom, posle me sjebao neki tim nabijem ih na kurac. bili još neki srbi, malo kooperirali i to i ja reko valjda su ono još tu negde i reko idem u pohod na tron tj da sjebem ovu dvojicu sto mi se u zivot posraše. dva puta zardom ekstremno brzo dodjem do nekih 500 i oba puta me pojede team, razdele se na 10 delova samo da mene unište jer znaju da sam najveća opasnost na serveru i šire. posle sam opet ušo i stigo do 6 mesta i to je domet za danas.
drama jebena, planiram da izdam knjigu.

Dobio sam 10 iz fiziologije. Presrećan, ali i preumoran sam...