Prijava

ja bik se prije ubijo no studiral u becej

Zamisli da je Real dosao iz 1-2, ko zna gde bi ti sad studirao.

Црње имају велики курац, ја немам.

Nemaju, isti je kao naš.

ja imam ogroman kurac,al nisam upisan na fakultet

Милоше да сам судбину препустио клаџи, сад бих стварно студирао у Бечеју као што каже један од ових Амиџића.

meni je drago zbog tebe

nadam se da svoj veliki polni organ delis sa drugim ljuidima

nisam tebi rekao da si bicarka da se razumemo xd

ima li neko original onog videa anjitnjitnji šokolatku

upozno brata Peru Camerona, dobar lik, voli Srbe. BFFs <3

peter jackson je u pitanju on snima lotr na novom zelandu, tako je

Bruce

Nemaju, isti je kao naš.

Mene samo interesuje kako ti to znaš?

pa jebao se s njima xD

нећете веровати шта ми се догодило (ТЕКСТ)

био код рибе има једно недељу дана, нешто између крес шеме и везе ал да будем искрен више се јебемо него што радимо све оне ствари које раде парови, контате причу. елем, после једно 15 минута пређемо из дневне собе у њену коју дели са сестром (имају још једну цимерку у другој соби) и кренемо оно класика мало мажења, љубљења, ватања и кренемо да се јебемо. није прошло пет минута, улази њене швеца у баде мантилу и са мокром косом вероватно по фен који је стајао на њеном кревету до врата. нисам могао да је извалим док није направила пар корака од врата јер ми није била у видокругу. врата нису била затворена јер смо се љубили док смо улазили у собу и само сам их притворио јер сам мислио да је празан стан, тако да нисмо ни могли да чујемо отварање врата. поента је да кад је извалила да је нисмо провалили она је само наставила ка нама и чекала да је провалим обзиром да риба није могла јер је лежала на кревету онако са стране, као доги само уместо на коленима била је на боку. и још пичи зика са лап топа. буквално све се потрефило да не можемо да извалимо било кога ко би ушао. ја у тренутку забоо, видим прилази полако и смешка се. застао на тренутак, немам појма шта да радим, да сам видео и чуо да неко улази покрио бих се, викнуо - не улази немам појма нешто уобичајено, ал ово ме је тотално затекло. наставим ја да ова не извали и видим швеца одобрава. крене да се вата и муља оне сисе по баде мантилу, задиже да јој видим ћега, игра нешто у ритму зике. мене већ до јаја кренуло да ложи ал ми трип да ова не крене да се окреће да променимо позу. реко да не ризикујем, кренем да је намештам за доги и у исто време јој набијам главу у кревет на десну страну и хватам је за косу да не окрене главу на другу страну. и наравно да могу да је контролишем у том смислу. кренем још јаче да је јебем јер ме швеца излуђује и ту сконтам да ћу свршити за пола минута ако овако наставим.
мислим се у себи ово је неки ретардирани тест ал ми чудно што би ме тестирала кад нисмо у некој дугој вези ли тако нешто, а и брт ко још каже швеци да упадне док се јебе, а и шта би тиме доказала? иако знамо да су рибе на свашта спремне, превише је истриповано за тест...
елем, ова се већ скоро па приближила, показује ми сисе, гузи се у фацу а ја само што не експлодирам. станем ту за тренутак и кренем једном руком, јер је овом другом држим за косу за сваки случај, да претурам по џеповима фармерки да нађем кондом јер нећу да завршим и оћу бар том паузом и кондомом мало да продужим јебање. тачно се види да је једва чекала да извадим курац да га одмери. ту крене да ме спрда гестикулацијом као ок је, ал виђала сам и веће. ја склапам фацу типа " да да лутко, можда у порнићима код црнца од 120 кила". одрадим све то и наставим и у једном тренутку ова креће да ме мази по леђима и благо гребе френчом. креће да ме љуби по врату и лупа жваке, и још онај кокос од купке/шампона тако мирише да ме тера да је поједем фазон. рибу с времена на време лупим по буљи да не извали да сам превише пасиван. кренем овом слободном руком да је ватам по ђани ал ми склања руке, даје само сисе, ал извалим да је мокра и да само што не крене да јој се слива низ бутине. крене руком да ме вата по буљи и у једном тренутку склизне и креће да ми масира јаја. ја се већ помирио са судбином, реко то је то, ова ће сваког тренутка да је дотакне и ко зна шта ће се све издешавати, а на крају ја свакако најебати. међутим првих пар секунди ништа, ја већ успорио и престао да гурам до краја не би ли направио што већу раздаљину између да се не додирну. толико сам напаљен да не могу више да издржим и свршавам ко вулкан јебени, док овој показујем да престане да ме масира и изађе. ову сам љубио по леђима још мало, као оно - добар секс је био, чисто да будем сигуран да је изашла.
после кад се све завршило и кад смо изашли из спаваће собе ова блејала у дневној, и ту ми ћао - ћао, ја реко нисам знао да си у стану иако смо блејали овде мало, она као па да ти си вероватно дошао док сам ја прала косу а ја то радим док не потрошим бојлер, сад сам завршила. фурала је онај турбан од пешкира и као, е сад бих могла да кренем да је сушим, насмеје се и оде. ја запалио кад сам сконтао да ће ускоро завршити, као журим нешто, јер немам појма како да се понашам ако седне са нама у дневну

Moram pročitati ovo