Prijava

vesnam
Pa...8 i po.

ок вјесна, хвала ти... не не, пуно ти хвала :(

http://i.imgur.com/W9RFNyf.png

комерц, опраштам ти јер си млада али немој то више да радиш. улазиш на територију ајкула и провоцираш их. ја сам ајкула. ти као мала слатка шарена рибица стојиш испред прекаљене ајкуле и лажеш ме у њушку. зашто? ја нећу да те убијем, нећу чак ни да те уједем и онда пустим да искрвариш сакривена у неком коралу. то би многе ајкуле урадиле ако се безобразно понесеш према њима или ако јачаш па кренеш да их угрожаваш. али не и ја. нисам сујетна главица. ја сам изнад. знам да ходам преко лешева али нећу, то није мој стил. неко би те гурнуо у понор, ја ти пружам руку. то је разлика. мораш још да учиш. слушај мене, немој да си надмена. увек знај свој положај али никад не спуштај главу са врха и њему стреми. сви смо почели као рибице али су ретки постали ајкуле. неки немају капацитета, неки среће, жеље, часове рада, неке поједу друге ајкуле а неки само неће тим животом да живе, доста им је редовна плата, двоје деце и златни ретривер. немој својим слатким зубићима да кидишеш на моје, ожиљцима прекривено од силних борби, тело. не можеш да ме угризеш, мале су ти чељусти. чак ни да ме огребеш. а и огреботина толико имам да их више ни не бројим. у ту категорију почињу да спадају и ране. мораш још да растеш и вежбаш пливање. једи алге за почетак, не жури. доћи ће време за тебе, полако. не прескачи степенице, саплешћеш се ако несмотрено кидишеш. ја то не желим.

u jebote, izgleda sam se ja zajebala, izvini nije mi bila namera da lažem, nemam toliko dobro pamćenje

hvala na ovim divnim savetima šomi ☺☻☺

haha..somi dok je napisao ovaj post neki mali decak je mogao da stase od malog decaka do coveka koji brije mustace i bradu vec..

Šomi, kad mi se razgradi korporacija, ovaj post iznad ću uzeti kao tvoje motivaciono pismo i zaposliti te da primaš platu i ne pojavljuješ se na radnom mestu

ма ништа комерц, опраштам. зато мораш све лепо проверити пре него што се изланеш поготову за нешто што је тако лако проверљиво и захтева два скрола и пола минута
хвала рађ брате, то се цени иако видиш и сам да није дотерано и нашминкано већ склепано на брзину... фураћу 2 плате а радити само један посо, дрим џоб сваког човека

Lomio sam jadac i onda sam izdominirao i osvojio punjenu pljeskavicu. Vrlo sam zadovoljan plasmanom

Evo i tajne kako to ide: samo govoriš za sve "znam za jadac".
- Uključi TV.
- Znam za jadac.
- Granatirali Siriju.
- Znam za jadac.
- Oćeš kafu?
- Znam za jadac.
- Jebi se, bre.
- Znam za jadac.
- Ti si retardiran, jesi čuo?
- Znam za jadac.
- Kakav mentol. :((
- Evo ti daljinski.
- E, to, taman da vidi..!
- OPAAA!!!!
http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20150124173039/bigbangtheory/images/0/07/GIF-Dancing-celebrate-celebration-dance-Ecstatic-happy-happy-dance-joy-success-woo-hoo-GIF.gif

Dobar monolog, iako nist ne razumijem,...mozda kad porastem i ja cu bacati takve fore!

Grofe hvala ti. Zahvaljujući tebi ja sam pobedio ćerku. Lomili smo jadac još pre 10 dana i oboje zaboravili a ti me ovom pričom podsetio.

Уписао сам факс у Бечу.

Jebem ti tecu xd

Nemojte se srditi na momka, svi smo mi isti ljudi :0(

Dodji ovde kad ga zavrsis i okaci obavezno diplomu, do tada jedi würstl

aj zajebi s tim forama luks više, budi normalan nekad

То вам је прича...

Multi kapiraš li da si ti uslovno rečeno crnjo na fakultetu? Kao što sporazumima crnje mogu da dođu u Bg da studiraju, tako i ti u Beč... :(

Црње имају велики курац, ја немам.