Prijava

hahahahaha koje maestrisanje brate !!

Maestro, šta si uradio Šomiju?

и чуо да неко улази покрио бих се, викнуо - не улази

викнуо - не улази

hahahahha ta jbm ti.. :D

edit: a dok citam sve zamisljam tijaga kako jebe sa sve ovom kapom

каквав маестро и исповести, па и сам сам качио пар пута неку исповест на морам неком да се изјадам... ваљда сви сконтају кад неко од нас то окачи, не будите нубови плс, шта ја могу што му пола људи одговара и саветује га

мрзело ме да лепо и стилски пишем, стављам велика слова и генерално пеглам и уобличавам текст да што боље изгледа, тако да занемарите све то

šta god da je ja sam se uspalio čitajući

Onda to potpuno menja stvar, izvini što sam te uporedila s njim, nadam se da ne zameraš...

ja danas isao da kupim fotelju,usao u salon namestaja, unutra nigde zive duse.razgledam ja namestaj i konacno pojavi se ispred mene prodavacica.vrhunska picka.u tom trenutku padne mi na pamet da je pitam za farncuski lezaj, ona me odvede do njih.ja kao razgledam a u sebi kujem plan kako da izdejstvujem jebacinu sa ovom ribom tu u salonu na francuskom lezaju.pocnem ja razgovor sa njom pricali smo jedno 5 min onda sam joj obavio ruku oko struka, ona se nasmesi i za min smo se nasli na francuskom lezaju.pocne vatanje itd.ona mi rece da pozurim jer nismo kuci.pocne jebacina zestoka, svrsim ja na nov dusek, ona se malo namrsti zbog toga..kad sam krenuo rekla mi je da dodjem da isprobamo neki drugi komad namestaja

Ma nista ja ne verujem vama, nista

autoru miloš verujem

autoru kvlabo ne verujem

комерц, опраштам ти јер си млада али немој то више да радиш. улазиш на територију ајкула и провоцираш их. ја сам ајкула. ти као мала слатка шарена рибица стојиш испред прекаљене ајкуле и лажеш ме у њушку. зашто? ја нећу да те убијем, нећу чак ни да те уједем и онда пустим да искрвариш сакривена у неком коралу. то би многе ајкуле урадиле ако се безобразно понесеш према њима или ако јачаш па кренеш да их угрожаваш. али не и ја. нисам сујетна главица. ја сам изнад. знам да ходам преко лешева али нећу, то није мој стил. неко би те гурнуо у понор, ја ти пружам руку. то је разлика. мораш још да учиш. слушај мене, немој да си надмена. увек знај свој положај али никад не спуштај главу са врха и њему стреми. сви смо почели као рибице али су ретки постали ајкуле. неки немају капацитета, неки среће, жеље, часове рада, неке поједу друге ајкуле а неки само неће тим животом да живе, доста им је редовна плата, двоје деце и златни ретривер. немој својим слатким зубићима да кидишеш на моје, ожиљцима прекривено од силних борби, тело. не можеш да ме угризеш, мале су ти чељусти. чак ни да ме огребеш. а и огреботина толико имам да их више ни не бројим. у ту категорију почињу да спадају и ране. мораш још да растеш и вежбаш пливање. једи алге за почетак, не жури. доћи ће време за тебе, полако. не прескачи степенице, саплешћеш се ако несмотрено кидишеш. ја то не желим.

Ако се икад будемо упознали, набошћу те песницом због овог текста, кунем ти се животом. Не занима ме колико си висок, тежак, да ли нешто тренираш и колико, шта носиш са собом, и каква ти је екипа. Не занима ме ни шта ће се са мном десити након тога.

edit: a dok citam sve zamisljam tijaga kako jebe sa sve ovom kapom

hahahha

Jebaću vas u usta indijanska. Tačno se vidi kad neko patetiše smokvin list problenu kao maestro ili ovaj Bole iz Kraljeva i kad neko se najiskrenije pohvali vama gamadljivima kao Šomara. Bravo Šomi brt lepo si to odigrao, iskreno mislim da bih zabrljao u toj situaciji.
Meni se jednom desilo nešto slično, negde tamo 2008. Trip, banuo na nbgd kod ribe na gajbu, stanovala sa sestrom od tetke. Fazon novembar ljuti, radijatori hladni kao veštičija sisa, sedimo nas troje na ugaonoj i gledamo Grand show i pokrili se sa trinaest ćebadi. Ova moja popila fazon čašu vina i zakuntala, meni u krilu, a i ja počinjem da kljucam. Njena sestra počela da se komeš nešto, ja kapirao žulja je tampon, šta li. Kad nasloni se ona meni na rame, kao kunta, ja popizdeo, šta sam vam ja čiviluk?! Spustila mi ruku na butinu i kao češka me, digao mi se u roku od odmah i ja kao "ok ok ok ok moram da ustanem, blam blam blam" i dok sam paničio u tih par sekundi zgrabi me za kitu preko trenerke i ja slepac skočim kao ošuren. Izbudim ovu moju i stojim tako na sred jebenih paviljona u file trenerci, na sred jebenog Beograda sa nabreklom kito, na sred Balkana mrtvog i sakrijem erekciju dlanovima.
I onda smeh.
Naravno da se nikad više nismo videli, ni švecu ni tu ribu, negde 2013 sam dodao tu švecu na fejs i poslao joj poruku "žao mi je što mi ga nisi popljugala", ona odg "ko si ti?" i blokirala me.

kad mi je dosadno ja smislim priču da mi neko jebe ribu i onda svi retardi sa sajta krenu sa forama:
hnjo hnjo hnjo neko ti jebe ribu
hnjo hnjo glup si maestro
hahaha riba ti je kurvetina
hahabah maestro somino
hahahah ja sam pametan ti si glup
http://i3.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/006/971/Sohardcore.jpg
To radim zadnjih par godina i malo ste mi čudni što niste provalili. Ja se pravim naivan, glup i jadan a Vejv i ekipa jedva dočekaju da ima neko jadniji od njih da mu se smeju. To me duhovno ispunjava.

Maestro-ispunjen je

totalno u pravu si maestro
al izgleda da nije ovo forum za takve zajebancije...previse iskopleksirani ljudi ovde su i ne znaju se tako zajebavati...znam totalno na sta pricas,tako i ja kad se zajebavam nekako slicno isto se jave neke premekane glavice odjednom misle da mogu nesto da se uzdignu sta vec...tj pre sam to vishe radio dok jos nisam izvalio koliko bez smisla za humor glavice su

a moraš priznati i da je jadno malo i s tvoje strane