Prijava

Kapiraš sad zašto te niko ne shvata ozbiljno.

samo glupavoj deci i deci bez licnog JA mozes da nameces sta ce da slusaju, sta ce da vole, sta ce da smatraju pravilnim. Kilavce ce da vaspitava drustvo i okolina ili roditelji da im govore sta i kako treba, samo one pametne jedinke ce sami sebe da pronadju u onome sto im najvise odgovara pa bio to balet, sinan sakic ili klasicna muzika

edit: prvo i prvo samo degenerici sude ljudima po muzici koju slusaju...da nije tako ne bi ja slucajno znao milijardu i 115 miliona ziljavih metalki i pankerasa koji jedino znaju da pojedu svoje sline kad su gladni

edit: prvo i prvo samo degenerici sude ljudima po muzici koju slusaju...da nije tako ne bi ja slucajno znao milijardu i 115 miliona ziljavih metalki i pankerasa koji jedino znaju da pojedu svoje sline kad su gladni

Potpisujem

Eto svu smislenu spiku koju navodno pokušavaš progurati zasereš paušalnim procenama i uvredama na kraju.

Procena nije pausalna, visecasovna diskusija se vodila i na kraju si postupio casno i priznao da sam pametniji. Ja sve tvoje stavove uvazavam zdravo za gotovo pa sam tako uvazio i ovaj. Dzentlmenski s moje strane slozices se, ipak sam ja sa kulturne strane brda.

Samo da se pohvalim da mi se kurac trenutmo oseca kao beg, eto, kraljevski-popusen je.

sto njemu svaka cast nista uradio nije ja sam mu sve omogucio

Pa tebi je i rekao

srecna slava dusane!

eto ja mu cestitam slavu i zelim da slavi jos sto godina u zdravlju sreci i veselju a on meni da sam kurac...

Hvala brate, možeš pohitati ka mom toplom domu na toplo pečenje i hladan špricer

I nisam ti ja rekao, nego bata sale vidi gore

daleko mi valjevo brt a i ne volim valjevce da se ne lazemo, glupo je, dugo-znamo se

samo sam anu voleo od svih valjevaca i valjevcanki xd

Nije ana nego anja i mnogi su je voleli xd

Razumem sve, nije da smo najljubazniji ljudi

da brt, anja jbg...nisam je cuo ni video godinu dana pa sam zab jbg xd

Postao si papučar vidim...

kako papucar dan te jebo pre tri sata mi dve ribe pusile kurac a nijedna od njih nije moja zena
http://vukajlija.com/forum/teme/22565-moram-nekome-da-se-pohvalim?strana=713#post_3638083

ALEKSANDRE TVOJA ZENA OVDE, SVE VIDIM STA PISES

ne sekiraj se jebacu te kasnije xd