Prijava

glasanje za najljuću pesmu za kola

moj glas ide ovde

https://www.youtube.com/watch?v=mjI9XeDkn38

u državi ima nedovoljno ovakvih traka

ako budem imao sina kupicu mi ranac za skolu sa slikom safeta isovica

radj da li mozes da odsviras Djigola na onom novom klaviru sa neotezanim dirkama?

Za kola je maya berowic mast hev

Mislim za ova bolja kola xd

Kako možeš? Pa to ti djeca slušaju???

Samo sinu pustam mayu, kad su cerke tu samo lepa lukic iz starijih dana kad je glumila finocu xd

Tribina je slobodna za svakog. On je samo izuzetak koji potvrdjuje pravilo.

Ako je on izuzetak zasto se onda vecina grobara ponosi njim. Svi klinci i cak dobar deo starijih.

papet master, ne znam čemu ova provokacija da su dirke neotežane -_-

ali mogu narawno

10$<1.000.000$

Ja sam tebe skapirao da pare nisu presudne ali dobro ako ces opet sam sebe da demantujes ja sam ok sa tim.

Ne znam nijednog grobara koji je ikad pomenuo Kristijana, a kamoli da se ponosi sa njim. A znam ih dosta.

Ovo sto izbegavas da direktno odgovoris na moja pitanja cu shvatiti kao tvoju potvrdu da sam pametniji od tebe i to dosta. To naravno po tvojoi logici znaci sa je zvezda pametnija od partizana i da grobari smrde i imaju duge plave neoprane kose.

Jesi brt, mnogo si pametniji.

Drago mi je sto se ovo desilo bas na ovoj temi pa ne moram da je trazim(pohvalicu se u sl postu) ali nemoj da te to obeshrabri. Iako si rukovodeci ipak sam ja neki doktor nauka, naravno na drzavnom fakultetu svasta. Pozdrav nepismeni i glupi druze.

Pametniji sam od bombasa, eto.

Edit: ako je to za pohvalu neku hehe

Eto svu smislenu spiku koju navodno pokušavaš progurati zasereš paušalnim procenama i uvredama na kraju.