Prijava

Елем, мени никад није било јасно то писање испод аватара, која је сврха?

Pa pazi, dok mi je stajalo "nije lako bit i svetica i kurva sve po potrebi"- htela sam da vam se pozalim kako mi je zivot tezak.

Kad su mi stajale moje neke pesmice ispod, ono, pripelo da vidite kav sam knjizevnik.

A sad kad stoje ova dva linka sa foruma, ocu da se prikazem u najboljem mogucem svetlu.

Смаре хвала ти, сад сам скапирао. Мислио сам не зашто ТИ имаш, него која је сврха, шта, ја сам сад паметнији кад то прочитам. Личи ми на статус на фејзбуку то некако.

П.С. Експо, јебо те бан, јеботе, замолиш да не спемују, или да обришу спем, а не одма-АЈ БАНУЈТЕ ИХ.

U vreću punu pičaka ja bih se za kurac ufatio.... Ladno kopiram moj post i ladno opet ode na prethodnu stranu... Pa posle recite da nisam maler.

П.С. Експо, јебо те бан, јеботе, замолиш да не спемују, или да обришу спем, а не одма-АЈ БАНУЈТЕ ИХ.

Ma ne želim ja da nekoga banuju, samo mi je smešna tendencija ovde da se iz najbezazlenije moguće teme dodje do bana za nekog.

zar ljudima nije jasno da je sve stvar raspoloženja i životnog trenutnog ćefa,ili stava?debilizme ne računam.zar je bitno šta stoji,ili ne stoji ispod avatara?bitno je valjda šta neko ima da kaže kroz ono što se menja,ni natpis ispod,a ni avatar nisu toliko bitni koliko ovo drugo...

Mislim da je Seljakov tekst uspeo pokušaj da se bude i duhovit i pametan istovremeno!

SELJAK RULE

Мислио сам не зашто ТИ имаш, него која је сврха, шта, ја сам сад паметнији кад то прочитам. Личи ми на статус на фејзбуку то некако.

Hm... Pa moja svrha je ta... E sad za druge ne znam baš.... Gledao sam raznih tih pisanija ispod, znam da sam se nekad smijao, nekad fejspalmovao, ali dobro....

Moj tekst je na engleskom, a linkovao sam i prevod. lolol
Stavio sam ga tu jer je zanimljiv i mislim da svako treba da ga pročita. :)

Pa žele ljudi da podele nešto sa ostatkom sveta...
Ja baš volim da pročitam to ispod. I naišla sam na skroz dobre stvari.
Što kaže Cara- seljak, baš se lepo ismeješ kad pročitaš ono ispod.
Ima ljudi koji postave neka svoja dela.
Ima simpatičnih citata izvučenih iz konteksta. Ima revolucija, stavova, kontriranja, aftobiografija...svako ono što misli da vredi da podeli tura tamo. Šta fali?
Onda nema svrhe ni napisati na forumu koju knjigu trenutno čitaš, ako ćemo po logici da baš nema svrhe...

Можда јер сам увек наилазио на неке глупости, па ми се то до јаја смучило.

Jedna je Čerčilova izreka na mom avataru, lik kad se napio je izbacivao sjajne fore. Ostalo su sve moje iznišljotine...

Stvarno ne mogu da čitam šta je ko pisao, jedva sam i naslov teme pročitao. Ovo je besmislena i hejterska tema. Ako ti se ne sviđa ono što piše ispod slike pošalji PVT autoru, ne ogovaraj ga ovako, mada mislim da mu se jebe šta neki tamo misli o tekstu ispod njegovog avatara. Meni više smeta to što je nečija definicija dana stajala skoro čitav mesec na naslovnoj i što je isti autor lajkovao drugog sa 800 pluseva i nije bio banovan.

Ја имам два омиљена текста испод профила и не мислим да је неразумљиво, једноставно и просто...

Ја мислим....
... зајеби... не постојим.

Pa koji vam je kurac ljudi više.Prvo je bio ono sranje sa slikama pa ovo.Ne razumijem potrebu da se otvori tema u kojoj će ljudi da seru po tuđim avatarima.Ako vam se ne sviđa ne stavljate na svoj profil.Jednostavno smarate...

Ali ljudi žele da se smaraju međusobno...

Double rainbow all the way! What does it mean?!!??

Zar nešto mora da ima smisao da bi postojalo? Ne kontamo ni zašto mi postojimo, zašto bi znali zbog čega neko piše nešto ispod avatara?

Ху гивз а фак!?

Otvoriš temu sa ovakvim prvim postom

Ja mislim da je ovo drugo. I da, vaše mišljenje me ne interesuje.

i misliš da se drugi prave pametni. Tema i jeste donekle za neku vrstu rasprave ali prvi post je pravi kuršlus.

I da, vaše mišljenje me ne interesuje.

Koji moj onda otvaraš temu? Ja pišem na profilu nekad smislene stvari, nekad nebuloze i apsolutno me zabole da li me neko razume i da li nekome smeta.

Da li je moguce da se jos polemise?Pekky spavas li ti?