Prijava

Ja sam moj tekst skoro promenio.
Bio jedan tok misli koga ne mogu da setim. Otprilike
"Za koga ja ovo pisem? Za onog koji mozga nema?...

http://vukajlija.com/recnik/autori/15299 Svaka čast svima, ali ovaj tekst ispod profila je nenadjebiv. Tako da, koliko gad bilo glupih i ziljavih tekstova koji služe za neuspelu samopromociju...ovaj ih sve neutrališe.

Auuuu.

Jel utvrdjeno nekad, jel ovo ozbiljno napisano?

ne verujem da je ozbiljno ali je meni seljak veseljak pobednik sigurno

Ne znam brate...samo znam da mi je žao što je lik banovan, ako je i komad toga istina treba mu gledati kroz prste. Zbog iskrenosti, ako ništa drugo... :)

Kad god sam smoren odem na njegov profil i to pročitam.

Mislim dakle postoji.

i ja sam jedno vreme "jeo govna" sa tim tekstom, ali mislim da je sviranje kurcu...

То је место где пише да аутор треба да напише нешто о себи. Ако хоће може да објашњава теорију сингуларитета, стави неки линк, текст неке песме, или да стварно напише нешто о себи. Не видим зашто би то требало да боде очи некоме.
Ако не разумете нешто што је неко написао о себи, онда вероватно и не треба да разумете. Логично, не?

Pa žele ljudi da podele nešto sa ostatkom sveta...
Ja baš volim da pročitam to ispod. I naišla sam na skroz dobre stvari.
Što kaže Cara- seljak, baš se lepo ismeješ kad pročitaš ono ispod.
Ima ljudi koji postave neka svoja dela.
Ima simpatičnih citata izvučenih iz konteksta. Ima revolucija, stavova, kontriranja, aftobiografija...svako ono što misli da vredi da podeli tura tamo. Šta fali?

То је место где пише да аутор треба да напише нешто о себи. Ако хоће може да објашњава теорију сингуларитета, стави неки линк, текст неке песме, или да стварно напише нешто о себи. Не видим зашто би то требало да боде очи некоме.
Ако не разумете нешто што је неко написао о себи, онда вероватно и не треба да разумете. Логично, не?

Potpisujem. Meni se baš sviđa što imamo taj deo gde možemo nešto da napišemo, to je nešto tvoje, zašto bi to moralo da se razume ili bude duhovito? Uostalom ti ocenjuješ autorove defke, a ne autora, ili bi bar tako trebalo.
Heh, seljak veseljak ima pobednički tekst ispod avatara definitivno, stavila sam ga pod prati da mogu lako da ga nađem i da to iznova i iznova čitam. :)

Jedino što kod mene ima ikakovg značaja je:

Smrdim. Čisto da se zna.

Има добрих и лоших ствари у зависности од људи. На крају крајева, то О СЕБИ је баш кул ствар, јер стварно се пише о себи, ови што курцирају нешто и покушавају да створе привид интелигенције одма' отписујем, мада ме у суштини заболе курац за то што пише испод аватара.

Ja sam napisao da sam lud, al na nacin na koji bi razumeli samo oni koji su procitali "Septem sermones de mortuos", apokrifno delo napisano od strane Bazilida iz Aleksandrije.
Kenjam, to je Jung napisao. A i napisao sam to zato sto mi je jedna od sekundarnih crta licnosti labilna narcisoidnost, koja najvise dolazi do izrazaja kad sam na netu, mada pokusavam i tu da je smanjim, mada se ne vidi da pokusavam. Al ja bar znam moje boljke, vi kompleksasi sto svoje komplekse ne znate! PU!

Sviram kurcu, znaci postojim.

Moj je, da prostite, krajnje jednostavan.

Shuffle up, and deal!

A sto se tice pisanja retko sta stavim, a kad stavim budu neke jebene mudrosti koji izbrisem kroz dan-dva...sta cu kad sam MUDRAC!

Ima li neko dankanov tekst u kojem stalno spomijne "ostali vid seksa bluda i razvrata" tako nesto

Moje tekstovi uvjek odgovaraju slikama na avataru.Uglavnom su citati iz Vodiča, neka moja misao ili pjesma.Kako kad.

Samo da prevedem: moj tekst se odnosi na rimske vojskovođe koji su prolazili u slavi i veličini kroz ceo Rim vozeći se na dvokolicama, a iza njih je stajao lik sa lovorovim vencem i šaputao: "Osvrni se iza tebe i zapamti da si samo čovek."