Prijava

Ne nerviram se ja. Ja sam sve vreme namerno spemovao i glupirao se, samo da bih provocirao budale koje se lože. Jednostavno mi ne ide u glavu kako neko može toliko da svoj život preda internetu.

Nismo isti... :)

Odoh sad... :)

Идем и ја нешто да читам за промену.. Поз!

Ja, ali na kratko! :)

Гдеш? А и ја на кратко

Da vozim rolere, bez štitnika. :) Nisam dugo, valjda se neću zakucati previše. Ipak mislim da ću biti samo napolju.
Šta ima kod tebe, odmaraš do srede? :)

Уторка, четири дана сам фрај. Данас возио бајс мало, а сутра дао Бог мало више ;) И то по орању! Морам признати да је јако занимљиво! :)

Jeste, ako je oranje, i još nizbrdica, lepo se čovek istreska! :)

Ćao Forget! :)

Е форгет, јеси малер, морам да палим за двадесетак минута!

Није, раван овај Срем мајку му...

Nema, Borko, ti i ja da smo se dogovarali, ne bismo se ovako mimoilazili... :)

Ćao, Mar! :)

Е баш то! Ал доће и тај мај :П

Остаје само питање да ли да одем бициклом до града или не...

Ti iz Srema? Ih! Ja na brdu živim, nema veće miline nego se samo sjuriti bajsom u dolinu. :) Kondiciju merim po tome da li mogu i da se uspenjem bez onesvešćivanja.
Lako se vama vozati po ravnom...

Ja sam jednom tako kao mala sjurila nizbrdo biciklom i udarila u neku ogradu, sva sam posle bila u modricama... Da, bicikl nije imao kočnice i da, ja sam to znala, ali sam bila tako malo...na svoju ruku :))

evo me opet u kraju starom, pijem i pjevam sa istim žarom...

đe ste cure i borko ljudino? šta mai?

Evo, Buri, tu smo :) Ja sam nešto mnogo gladna...

Evo Buri, bejah na malo. :) Odoh da uhvatim malo sunca, pa posle ću na neku proslavu. Nisam zagriženi vernik, ali slavlje na Veliki petak mi je stvarno blentavo. Videću da li da idem... Ćao! :)