Prijava

ja nisam znao da si ti Fejze..al amantino je sve u pravu..i taj dureks eksa senzitiv nema veze sa tim što si citirao....

наравно да нема везе, он не тера кучку да иде у кухињу и да му блајви јебени умашћен курац! То нигде не пише, јел да?

Него, кад је оно одапео Маршал?

A zanimljivo je da je ceo prvi post napisan u duhu tih definicija koje proziva. Prenaglašeni humor kako bi ispao faca.

Je l' to dupla ironija, paradoks ili neki treći kurac?

Do skoro sam znao sve to, izgleda me jebanje otupelo.

A zanimljivo je da je ceo prvi post napisan u duhu tih definicija koje proziva. Prenaglašeni humor kako bi ispao faca.

Je l' to dupla ironija, paradoks ili neki treći kurac?

Курац јесте. Који по реду, не знамо, ваљда је прештелавао километар-сат.

Al' vas je čova uspalio na finjakaaaa... Pa još se raspravljate, cccc

Al' vas je čova uspalio na finjakaaaa...

pa to može i moja baba a ona je omnipotentno biće i ima svoju parcelu k'o što babe i trebaju da imaju a ne da budu muza na vukajliji i tako...
Sveti anal uvek prolazi dobro, takođe.

hahahaha, koji tripovi čoeče...

Bila jedna kul defka, radilo se o imitiranju zvuka prdeža, kao kamuflaža. U primeru je bila neka baba u autobusu koja nije uspela da prikrije svoj prdež. Zna neko?

Kakvi su ovo izlivi seksualnih fantazija na jednoj ozbiljnoj temi? cccc :)

Nindža prdež, mislim da je taj, tako nešto.
Prdeži dobro prolaze, jeste, da...

Cek i ja da se iskenjam na ovu kritiku. Krenulo je konstruktivno i primereno - prosecan Srbin, izmisljanje slenga, previse primera...a onda je krenulo izdrkavanje: ne svidja mi se novinarsko-akademski stil, zene ne umeju da pisu, i tu se vec pogubio.

Igre reci su zabavne, mada zestoko precenjene u smislu poena. Frenki je imao dobrih i prepoznatljivih igara reci, ali je pocela i serija plagiranja stila, u kojoj prednjaci Straja. Kapiram da je alav na poene, ali slicno forsiranje dosad nisam video, bar ne kod popularnih autora.

I poslednje govno sto je pojeo jeste sto je ispljuvao Burzumov AUTENTICNI stil. A prvo govno je pojeo kad je uopste otvorio ovako glupu temu, i jos se nije udostojio da odgovori ni na jedan komentar. Sa'cu da prestanem da ga pratim, GOTOVO JE! PUSTITE ME, KLIKNUCU NA GUMB, PRESTAJEM DA GA PRATIM! Gud baj forevr!

http://www.youtube.com/watch?v=eN27NH5jQ8M
Желео бх да искористим прилику и поздравим све који ме знају. ЉУДИ НАЈЈАЧИ СТЕ!

E a najkul kategorija ste vi ahaha kako vas je amantino naložio i sad gleda a vi se koljete a ja ne jer sam šmeker i samo vas gledam u UDBA maniru pa reko da vam kažem o tome.

E vi jebete. :D

Нисам птовчито први пост доаље од 2 реда јер ми је фделово дертетардирано. Мислим да отварач те мсе мнтого једе бубнакса.

Нисам птовчито први пост доаље од 2 реда јер ми је фделово дертетардирано. Мислим да отварач те мсе мнтого једе бубнакса.

E ne seri kao ja pio ja vanabi drinker me[am slova, ovo om0... :)

Миншђже... ја сам текеомомичан. Мени доста 2 питва да субикхејм.

ЛОЛОЛО! сад виутдех шза сам написо!!!!3 Иде дефинцја.!

A meni dosta dva piva pa da sjebem i treće!!!! Inače sve sam ranije rekao i neću da ponavljam!!!2

Њанаби хејтер! Учуи сиухне! Учи!