Prijava

Ali je cista zabluda misliti da su satanisti samo delikventi i zajebanti. Svi smo culi za masovna samoubistva i ubistva pod uticajem sekti.
Najgore je to sto niko tebi nece reci - "Dobar dan, ja sam predstavnik "Djavolje dece" dodjite da izvrsite samoubistvo sa nama". Nego sve to prolazi kroz drkanje kao dugotrajan proces. Kao drustvena igra, dok ne shvatis da si u stvari ogranicen sa svih strana. I iz okultnih sekti se nikada ne izlazi, to je cinjenica.

Dube, i ja sam kršten, pa sam ateist.

Да, али кад им отклониш психичке сметње које им ствара гојазност, могле би бити и корисне, за неке Менгеле експерименте рецимо. :)
А мислила сам метафорички на све људе који су несхваћени.
Остављене девојке су ми углавном циљна група, нема ништа мизерније. :)
Дрога с не исплати, реално. Секте су легалне, а у Новом Саду их има 70 регистрованих, на пример.

muluce, 70?! Jel računaš i 5 Kirby poslovnica u to?

Jesu one legalne, sve to stoji. Al jel bi tebi bilo ok da ti neko ogranicava kretanja, ponasanje, sve sto se tice socijalizacije?
Ti si od tad sa njima, i ako zelis da budes sa nekim moras da ga dovedes tamo da i oni budu sa njim.
Satanisti ne podrzavaju ljubav. Ako se, ne daj Boze, zaljubis najebao si.

И ел рачунаш Мађаре? Скупе се двоје-троје, одма' оснивају секту.

Samhaine, kako znaš? Ja još nisam provalio šta pričaju.

Па знам нешто мађарски, јбг.

A znači i ti si njihov, samo hoćeš da se infiltriraš!!

Ма нисам, бре, само су ми ћале и кева Мађари ал' сам ја чист. Него, 'ош се придружиш секти? Боље бити на страни победника. 64ВТ!

SOTONE.GORITE U PAKLU DOK VAS ĐAVO ŽIGOŠE ŽARAČEM U DUPE...
http://i51.tinypic.com/nwcxtu.jpg

Ne znam Samhaine, ja se nekako bojim tih sekti. Možda bi trebali to da riješe na civilizovan način, kao u srednjem vijeku, malo igranja dok gori pod nogama ili ples sa omčom.

Јбг, Дуб, бирај. Ил' секта ил' под лед. То је наш стил.

Nemoj dalje, prelazimo granicu zajebancije, moraću da te nađem u grad i roknem te.

Jesmo li mi Cigani Egipćani ili satanisti?

Satanisti ne podrzavaju ljubav. Ako se, ne daj Boze, zaljubis najebao si.

Koja glupost. lolo

1. Sotona predstavlja ugađanje sebi umjesto apstinencije!
2. Sotona predstavlja vitalnu egzistenciju umjesto duhovnih laži!
3. Sotona predstavlja neoskvrnutu mudrost umjesto licemjerne samoobmane!
4. Sotona predstavlja dobrotu prema onima koji to zaslužuju umjesto ljubavi portrošene na nezahvalnike!
5. Sotona predstavlja osvetu umjesto okretanja dugog obraza!
6. Sotona predstavlja odgovornost odgovornima umjesto brige za psihičke vampire!
7. Sotona predstavlja čovjeka kao životinju, nekad bolju, često goru od onih koje hodaju na sve četiri koji je zbog svoje "božanske duhovnosti i intelektualne razvijenosti" postao najkrvoločnija od svih!
8. Sotona predstavlja sve takozvane "grijehe" jer svi vode ka fizičkoj, mentalnoj i emocionalnoj gratifikaciji.!
9. Sotona je uvijek bio najbolji prijatelj Crkve, jer ju održao u poslu sve ove godine!

----------------------------------------------------------------------
11 Sotonistickih zapovesti

1. Ne dajte mišljenja i savjete ako niste prethodno upitani.
2. Ne pričajte drugima svoje probleme ako niste sigurni da ih oni žele čuti.
3. Kada u tuđem brlogu, poštuje domaćina ili nemojte ići tamo.
4. Ako vas gost u vašem brlogu ometa, odnosite se prema njemu okrutno i bez milosti.
5. Nemojte se pokušati seksualno nametnuti, ako prethodno niste dobili signal za parenje.
6. Ne uzimajte ono što nije vaše, osim ako to predstavlja teret drugoj osobi koja se očajno toga želi riješti.
7. Priznajte moć magije ako ste ju uspješno upotrijebili da bi ostvarili svoje želje. Ako poreknete moć magije nakon njena uspješna prizivanja, izgubiti ćete sve što se njome stekli.
8. Ne prigovarajte o ničemu što ne morate vi osobno podnostiti.
9. Ne činite zlo maloj djeci.
10. Ne ubijajte ne-ljudske životinje osim ako ste napadnuti ili za hranu.
11. Kada hodate otvorenom teritorijom, ne smetajte nikoga. Ako netko vas smeta, zamolite ih da prestanu. Ako ne prestanu, uništite ih.

Što nikako ne znači da se ja sad nešto primam na satazam ili tako nešto, ali evo vam malo da se informišete, kad već lupetate.

Gamby, to su LaVeyani. On je lepo smislio to sve.

Чак и они који не припадају сатанистима, врло често из незнања преузимају неке видове понашања који су обележени сатанистичком симболиком. Тако одлазак у диско-клуб представља сценарио за силазак у пакао: силази се у подрум, у просторији влада тама са повременим јаким блесковима светлости (лајт-шоу), као и заглушујућа бука.
ahahahahahahahahaha

kada vidim sa kog sajta je preuzet tekst,sve mi je jasno.gomila nekih ljudi koji onanisu na seselja.a kada procitam tekst onda shvatim da ga nisu oni napisali,vec da je to pokupljeno od reci do reci iz jedne emisije o stetnosti roka iz 80ih.neki ekstremni hriscani su snimili emisiju(inace okarakterisani kao alternativna religijska zajednica,sto bi nas narod rekao-sekta).zaboravio sam kako se tacno zovu,al su zesci strejteri.takodje se moze zakljuciti da je tekst prastar je to sto se ne pominju bendovi posle 90ih koji mnogo ekstremniji od benda kiss.za morone je to bend kids in satan's service,a normalne je jednostavno"poljubac".ubacili su i nesto svoje,al jako sitno.posto je ocigledno o kakvoj se organizaciji radi,gomila nekih morona koji su stavili proglas o satanizmu koji su sastavili ljudi iz sekte.odlicno,ozbiljna organizacija do mojega.