Prijava

Ја сам за дугу фЛизуру (перчин). Просто речено, традиционалиста сам.

Имам косу и огсроман % аслмкохола у крви. Да ли сам просо?

Nisi prso!!!2 ja jebem, ti ne jebeš!!y! Ja imam kratku kosu i do jaja sam!!!2

Ja Doterišem, ja madžaljišem :P

Već postoji ovakva tema, ako se ja dobro sećam. JA ČITAM, MING LISTA, DOTER PODVLAČI!

ja vise gotivim kratku,al mi je duga i gusta u picku materinu,jer me mrzi da se sisam,a cak i da je perem

ја сам имао и дугу а сад фурам кратку, тј. ћилу. са косицом ко нацкли, лавће сам ко генгста!1

Kratka je zakon... Lakše se održava, a i lepše je. Ja trenutno furam nešto između tarzanke i čirokane... I mogu da kažem da ne stoji loše :)

Ćilav sam načisto. Šišam na -1.
Lakše je 'održavati' (šta? kožu glave?), lakše mi je na treninzima, lakše je svuda. Jedino je zajebano kad ucvrlji sunac u ćilu pa oće mozak d'iskuva.

gajio onako malko duzu kosu, vec 2 mjeseca sam celav, kompletamente, brijem glavu i tako to i super mi je

Imam dugu kosu, do ramena, možda malo jače, ne održava se teško, a neću da se šišam, planirao sam da se šišam pred vojsku, ali pošto više nema, onda ću dosta da je puštam lololololololol

Saću...ovih dana na ćelavo. Samo da nađem ko će da me šiša. Mora neka dobra pička da bude, mnogo mi je emotivan trenutak.

Ako ni jedna ne bude tela moraću kod brata mog Ćome...ima malo težu ruku ali je zato prošle nedelje odn'o mašinicu na oštrenje. Roventa, slovenci...

I puštam bradu. Znači biću lep, opet.

Nego, na temu. Ta duga kosa...nem pojma. Smara garant...što bi se neko jebavao sa tim. A i pičke ne vole baš.

eo frenki, ti si me vidio celavog, jel tako da je jebacki?

Izgledaš brate previše zajebano, nisam smeo baš mnogo da zagledam...ali ovo što sam video je do jaja.
Pičke se lože kad se boje. :)))

Uuuuu, šta nas je ćelavaca. Jesmo zajebani!

Frenki štaš popit? : )

Palo pre neki dan lindranje na "trojku", nešto se pre toga istripovah pa sam onako solidno pustio kosu.
Što reče neko pametan, lakše bre brate za održavanje.

Off: Frenki, jebeš bradu, brkovi rules :)

Što se mene tiče, ili kec ili da može da se obmota oko prsta i pusti kao feder!

Коса је скроз ОК ствар.