Prijava

sviđa mi se. uskoro.

Druže Tito mi ti se kunemo.... :D

Imam još jedan mali predlog. Možda bi bilo dobro da novi autori ne mogu da prave postere nekih 20 dana nakon registracije. Ako je to autor koji želi da se posveti defkama, super eto ga još jedan član. Ako želi da pravi postere, nek se strpi nekoliko dana. Ovo je najviše zbog duplih naloga, ako je posterdžija banovan, ili ima "brilijantnu" ideju koja ne može da čeka, а već je napravio jedan isto tako "brilijantan" poster.

A ja čitam: Da poster prvo pogleda komšija... koji komšija koju pičku materinu lololo

I ja sam procitao komsija. Iako je kazan rek'o da mu se svidja i da ce biti, svejedno podrzavam, iako je Dzanki protiv.

И ја исто прочитао комшија ахаххах

E onda bi većina postera na vuki bila izbrisana, uključujući i većinu tvojih. Uostalom, jedini dobri posteri su 85% izabranih plus još pedesetak drugih.

Али би требала да се образује независна комисија у којој нису само модратори већ и неки који праве одличне постере а нису активни на дефиницијама. Плус у тим треба ставити и Фатал Ерора јер он најбоље зна да препозна плагијат.

Хахаха, ја прочитао предлог "да прегледа комшија". Можда ни то не би било лоше.

+50

Inače, predložio sam ovo još onomad kad je uvedeno 50 poena za postere i iskuliraše me.

Dobrovoljno se prijavljujem za komisiju, ako se uvaži predlog. Lol-e slažem se da Fatal Eror bude u komisiji.

Подржавам Вукову самономинацију - заиста су му добри постери... Има још таквих и може се видети расположење маса на ономе - Омиљени постерџија...

Protiv.
Sta ima komšija da odobrava postere? Nek gleda svoja posla. A i sta ce onda biti sa konjkursom? :)

Ja se malo našalio a ti za ozbiljno shvataš. Elem predlog je bezveze. Niko od modova ne bi sedeo po ceo dan za kompom i odlučivalo o hiljadu postera dnevno koji će da bude objavljen. Ne ide to. Imaju i oni dušu.

Za i Protiv.
Za jer ne bi bilo lose da se malo procisti odeljenje sa posterima.
Protiv jer je to jos jedno opterecenje za modove.

Inace, ovaj predlog mi se najvise svidja.
"Zašto ne biste uveli kombinaciju pomenuta dva sistema: da se uvede dugme "za brisanje", i kad skupi, recimo, 10-20 poena, poster ide moderatorima na pregledanje koji zatim odlučuju da li da brišu ili ne?"
Time bi modovi bili malo rastereceni od konstantnog pregledanja postera.

Svedoci smo da modovi često izaberu glup poster tako da bolje da komisija bude sastavljena od običnih autora. Evo mog predloga:
U komisiji treba da budu dobre posterdzije kao što su urrad i hatorimatori, ali i vuk 21 jer se razume i često ih gleda i prijavljuje za brisanje, kao i fatal eror jer ima oko za dobre postere :)

Pa rekoh ja da će u početku imati mnogo posla, ali kod mnogih uopšte nije potrebno zadržavnje niti dvoumljenje, a i vremenom će pojedinci shvatiti da je uzalud slati glupe postere. Ne znam, jeste da ima mana, ali mislim da je trenutno najbolje rešenje.

P.S. Komšija?! :S

Za, zašto da ne (ja sam Kajzenov dupli lolo), ali ne dolazi u obzir da se čeka recimo 24h da bi legao poster. To smara. Morali bi da postoje ljudi od poverenja (nešto kao modovi za postere pošto je činjenica da postojeći modovi ne stižu ili imaju bolove u polnom organu) koji će da puštaju ili ne puštaju. Ali da budu nekako objektivni. Takvi ljudi nama trebaju lolo, ja, recimo, ne mogu biti taj jer bi onda izlazila dva postera dnevno na Vukajliji.

Pa dobro sad...što se toga tiče, treba održati nekakve izbore slične onima za modove. E da...sad nešto kontam, ovo znači da će postojati dve vrste modova, oni za defke i oni za postere, lol :)

I ja da budem mod nad svim modovima i da brišem samo njihove definicije. Odgovaram samo Kajzenu i milina. Dobar ti je predlog mada si sasvim nebitna.

Pa i jesam, rad mi je zanemarljiv, po mnogima čak i štetan po sajt :/ Ali pade mi ovo na pamet sinoć kad sam legla da spavam, pa rekoh da predložim, pa šta bude. Kad tamo, kad i sam veliki Kaizen se slaže :D

A da se lepo potpuno ukinu posteri, pa da više ne razbijamo glavu s tom temom?

Jes, pa da osnovci prestanu da dolaze. E moj Jabučilo, pa mora se misliti na održanje sajta.