Prijava

Ma kakvi osnovci? Lepo da se svi posteri pobrišu, pa će se autori više posvetiti defnicijama, i onda će početi da dolaze učeni akademski građani željni čitkog i poučnog štiva. Šta će nam osnovci, ako možemo da imamo akademske građane? ;)

Pa, slogan je što više - to bolje, mislim :)

Bože, i ja sam pročitala komšija... Pa zar je moguće da nas je većina toliko pukla...

Ono za brisanje je bilo najbolje. Dok uđeš u forum, nađeš temu, kopiraš link, bla, bla, bla, ovako samo jedan klik i milina, pa kad poster sakupi dovoljno minusa IŠ 2 METRA POD ZEMLJU!!!

Pa, slogan je što više - to bolje, mislim :)

Nije bitan samo kvantitet, nego i kvalitet! I dijamant je mali, ali je vredan.
More, svi posteri da se obrišu, pa neka se sekiraju dušmani!

Protiv!

A šta će biti sa konkursom?! A?

Kakav konkurs bre?!?
Napravite "koњkurs za najglupшu definiciju", ne trebaju vam posteri... Kakve bre komisije i konkursi? Sve bre to da se spali, ne trebaju nam posteri!

POSTERE NA LOMAČU!!!

Inače jel' došao već jednom ponedeljak uveče pa da se koњkurs za najglupшu definiciju zatvori?

Шта курац... Не може!
Каизен није у праву, против! :)

Protiv! ..A u ostalom ko da je mene neki kurac pitao nešto..

POSTERE NA LOMAČU!!!

Za. I ja da budem član komisije. lolol

Хахаха, ја прочитао предлог "да прегледа комшија".

+1

И ја прочитах комшија. Хах'.

От: За. (Да не испадне да само говорим како сам погрешно прочитао.)

Čini mi se da vas više ima protiv, ali Kaizen se ipak pita :)

Bogami, čini mi se da komisija radi već 5 sati. Samo nijedan nisu odobrili.

Vidi stvarno, poslednji postavljen pre i haj... Pitam se koji će biti prvi odobren...:)

Treba da se uvede jedan komšija na čelu komisije, pa da sve postere obriše! :P

POSTERE NA LOMAČU!!!

... i ne samo postere nego i definicije, kao na urbanD. Mislim da je ovo bolje rešenje nego da ih modovi brišu posle 5-10-15 min. Ono što čitaš od definicija znaš da je sigurno prošlo modfilter koji ipak nešto znači. Drugo, ako ti nije prošla definicija odmah znaš šta je u pitanju, nije prošla iz nekog razloga i kraj.

Ja procenjujem da je postojeći sistem lakši za moderatore. Pojavi se npr. duplikat definicije, neko od članova reaguje, prijavi, moderator obriše. Sistem modfiltera bi sve zadatke koje obavljaju savesni članovi svalio na moderatore. U primeru duplikata definicije moderator bi morao da kopa po pretrazi da se uveri da li ima slične.

Modfilter je dobra stvar, ali zato što zahteva ogroman napor administracije nema ništa od toga. Lakše je da raja čisti orahe.

Ne mora da znači, potreban je samo veći broj moderatora... Jer trenutno ima više desetina hiljada ljudi koji posećuju sajt i samo 14 moderatora.

Нема потребе више да пискарате, реко чоик да ће увест'...