Prijava

Треба бити искрен, хмм, да.(Воја Коштуница глас)

Vredi biti iskren i cenim iskrenost kod drugih, ne kažem da mi je lako da je progutam u svakoj situaciji, ali cenim. Sa godinama sam naučio da se bolji odnosi grade na iskrenim odgovorima nego na utešnim neistinama. Mada, moram priznati, ćerki još nisam rekao da Deda Mraz ne postoji. Prave iskrenosti ima, ko nije proklet - dosta.

Треба бити искрен и ево бићу. Срање ти је тема и ужасно глупа. Вазда људи отварају дебате које немају краја и остала говна на којима не може поштено ни да се тролује. Значи сад да могу бих ти звекнуо једну дисциплинску јер ме је тема много изнервирала. Да ли је моја искреност била ок или не?

П.С.
Мрзим јевреје (мало ј, јер више не заслужују) и фанатике било које врсте. Мрште у гулаг.

Како да не будем нервозан? Постављаш питање као да је могуће дати коначан и једнини одговор. Да си поставио питање у виду оличења саговорниковог става или мишљења било би ок. Како не схваташ колико је глупа тема са оваквим насловом?

Iskrenosti nikada dosta. Što više to bolje. Jedna od najpoželjnijih osobina sapiensa. Čak postoji mišljenje da su iskrene osobe seksualno prihvatljiviji partneri od onih drugih. Dragulj među ljudskim osobinama. Trebalo bi uvesti predmet u školi koji bi razvijao i forsirao ovu osobinu kod dece. Meni je jako teško da zamislim svet u kome nema laži podvala, svet u kome je jedini način komunikacije iskrenost.

Da, trolovanje i spemovanje je po meni jedan vid izbegavanja istine, što ne znači da ja ne radim tako nešto.

Ja sam uvijek iskren... Nikad ne lažem, ali stvarno... Moja iskrenost doseže dotle da sam majki rekao da sam probao travu...
Dobre strane, pa ne znam, možda te neko gleda kao dobrog čo'eka jer kažeš iskreno mišljenje, a opet neko drugi te mrzi upravo iz istog razloga, tako da je to mač sa dvije oštrice.

Prezirem kad mi neko servira svoje iskreno misljenje o meni ili nekom mom postupku a da ga ja pritom nista nisam pitala.
Iskrenost je dobra dok se vezuje za sebe. Ostalo su budalastine. Ljudi ce ti sve iskreno reci o tebi. Al o sebi samo lazu.

Nou spam pliz

Barem mali, malecni?

samo obična mišljenja i stavovi običnih ljudi.

E jebi ga, ja napisah svoje mišljenje mada nisam običan čovek.

Smarko
Moja iskrenost doseže dotle da sam majki rekao da sam probao travu...

E kravo jedna.

Jano, svaka čast!!

Тема је до јаја. Често се запитам ово.
Ево сви кењају да су искрени, а ја ћу бити искрен и рећи да нисам увек искрен.
Постоје ситуације у којима особа за њено добро не треба да зна неке ствари.

Mada, moram priznati, ćerki još nisam rekao da Deda Mraz ne postoji.

Тако ће она бити срећна и неће јој ништа нашкодити :)

Никада то нису крупне лажи, већ ситнице које могу да промене доста тога набоље. Искреност у вези, у друштву, све је то глупост. Сви имамо своје мане које прикривамо и не дозвољавамо да други виде. Када бисмо сви били потпуно искрени, овај свет би био говно. Мислим да је чак једна жена написала књигу о овоме, али немам благе везе како се зове.

Лемајо то није ништа што треба скривати моја кева има 42 и боле је уво :)
А сад моје признање у духу Лемајиног - 15 3/4

ljudi bre vole lažove. Ko voli istini, mali broj ljudi... Većina ljudi su pičke i zato uživaju u lažima...

iskrenost kao osobina nije na ceni ali je daleko plodotvornija sa uspeh u životu. Istina prema samom sebi je suština. Možeš druge lagati ali sebe ne, u stvari možeš i sebe ali onda si idijot.

judi bre vole lažove. Ko voli istini, mali broj ljudi... Većina ljudi su pičke i zato uživaju u lažima...

iskrenost kao osobina nije na ceni ali je daleko plodotvornija sa uspeh u životu. Istina prema samom sebi je suština. Možeš druge lagati ali sebe ne, u stvari možeš i sebe ali onda si idijot.

Caru za preCednika!

Цара (Ћара, Чара, како већ) је кул...Цара (Ћара, Чара) је недодирљив...