Prijava

Систем који је осмишљен од стране зиљавих клинки са фејса. Наиме, користе Вукајлију да би првили постере за личне потребе (читај, фејс), што доводи до појаве најглупших постера. Како стати на пут томе?

Пример: http://vukajlija.com/zabava/posteri/86635

Елиминисати их бацачем пламена?

Ja bih se ubio da sam na njihovom mestu.

ХХАХАХХААХХАХХАХАХХАХХАХАХАХАА

МА ДАЈ АХХАХААХХАХАХА

Како стати на пут томе?

Било је ограничење од 50 поена да би се могли правити, и сви знамо да се то неславно завршило. Али, прочитао сам тамо на коментаре и један ми је запао за око:

Daj stavite neki minimum za postere... npr. budeš član 15 dana, pa tek onda sličice.

Уопште није лош предлог. Мало ко ће остати истрајан да чека 15 дана, јер доста њих одједном добије ''генијалну'' идеју за постер и пожели да своје говно подјели са нама. То је ствар тренутка, неће сви чекати 15 дана...

И да додам: можда неће претјерано помоћи, али свакако није на одмет. Нема се шта изгубити.

предлог - лекарски преглед пре регистровања

Како стати на пут томе?

Sine, dovoljno je što su oni ubijeni u mozak tako, ne treba im veća kazna...

Ovaj facin predlog nije loš

предлог - лекарски преглед пре регистровања

Onda verovatno ne bi uspeo da se registruješ. Ololololo

Što više ljudi, to više nekvalitetnih definicija i postera, sajt postaje komercijala. Ali koga boli kurac, realno, meni je do jaja ovde. Faco, autori neće znati to, pa će opet krenuti spem definicija i tako.

Ja izrabljujem mnogo opasno!

Onda verovatno ne bi uspeo da se registruješ. Ololololo

То је тај хумор, ол0л0л0л0л0л0л00л0

Ja izrabljujem mnogo opasno!

Čovječe, ja tebe volim, evo javno kažem da te volim!!!!

Juče sam bio sa đevojkom i u sred neke priče ja se sjetim onoga JA UČIM... oooooooooo

ол0л0л0л0л0л0л00л0

DŽANKI LOLUJE?! E do kurca.

Ljudi glupih definicija i postera se nećemo rešiti, jedino je potrebno brže brisanje istih.

Ljudi glupih definicija i postera se nećemo rešiti, jedino je potrebno brže brisanje istih.

Тај фазон.

Ja izrabljujem mnogo opasno!

Па за џабе је, шта те боли курац! :)

доста њих одједном добије ''генијалну'' идеју за постер и пожели да своје говно подјели са нама. То је ствар тренутка, неће сви чекати 15 дана...

Faca kad objasni,jebe kevu, Facu za precednika :)

Faco, autori neće znati to, pa će opet krenuti spem definicija i tako.

Када је покушано са забраном прављења постера док не прикупиш 50, при покушају прављења истог онима који нису имали неопходно претпостављам да је аутоматски избацивало нешто типа: ''постер можете правити тек пошто прикупите неопходних 50 поена писањем дефиницијама''. Како другачије су левати могли знати да им баш то треба?
Е сад би умјесто тога избацивало: ''ради (блаблабла) потребно је да прође 15 дана од дана регистрације да бисте могли правити постере. Хвала на разумјевању блабла''
Ето, све би било јасно. Какве дефиниције....