Prijava

Daj stavite neki minimum za postere... npr. budeš član 15 dana, pa tek onda sličice.

Исто увести и за дефиниције.

предлог - лекарски преглед пре регистровања

Onda verovatno ne bi uspeo da se registruješ.

Dzanki bi bio PROTIV da ode na lekarski lolo
Ovaj facin predlog nije loš a i usporilo bi posterdzije pošto kontam da oni odma naprave duplaka kad ih banuju za spemovanje posterima u posteru

Тај фазон.

Па Звекете, кој' си курац отварао тему ако си већ знао одговор на сопствено питање? :)

Фацо, ово што си ти изнео је скроз кул, предлагано је и раније, и мислим да не би шкодило. Свакако је боље решење од ограничења за 50 поена.

Линково сам твој коментар на мод форуму, па оно, држи палчеве. :)

ajd da vidimo, mada smatram da neće mnogo koristiti, al' ajde. Nadamo se najboljem, podržavam svaku promenu.

Па Звекете, кој' си курац отварао тему ако си већ знао одговор на сопствено питање? :)

Хаха, није то никакав одговор. Само жалосна константација. Глупих постера и дефиниција се не можемо отарасити, реално и сам сам аутор неких. Надам се само да ће се смањити број истих.

Линково сам твој коментар на мод форуму, па оно, држи палчеве. :)

Хај' ваљда ће бити штогод.

Реме, и сам сам рекао. Неће то бити неко феноменално рјешење које ће проблем сасјећи у корјену, али ће свакако помоћи. Колико-толико. Главно да није на одмет.

Једини проблем је што може одвратити потенцијално доброг постерџију, па ето ради тога нек се нађе временски компромис. Не мора бити 15, нек буде 5.
И друга ствар, каизену је потребна маса да би вукајлија напредовала. Ово додуше хоће смањити промет, али ако је тај промет сачињен претежно од гована и све више блати име Вукајлија, онда нема другог избора.... Мора се ту мало пробрати. Најупорнији ће остати.

Мада, шта ја уопште кењам. Сад сам се сјетио да је сам каизен прављењем опције праћења аутора рекао да жели бацити постере у други план.
Тако да, нек стоји пасус изнад, али ето... правите се да га нема :)

faco bog te, raspricao si se ko pop na kraju liturgije : )
Evo i ja da se tuspasnem na facin predlog

Joj faco...tako je i Peki srao pre nego je postao mod, dobro se sećam.

Коме смета, мрш са Вукајлије. Коме не смета, нек се договори с модовима да деле оно што заплене од жртве.

Faco, autori neće znati to, pa će opet krenuti spem definicija i tako.

Ни то није проблем. Ставити да је потребан 1 поен да би мого да дефинишеш након регистрације.

онај предлог за 15 дана је до јаја... ја бих још ставио да уколико ти модови обришу пар постера и процене да си дегенерик добијаш забрану да правиш исте... па да их видим онда...

Ograničenje od 50 poena da bi mogao da se registruješ i a u pičku materinu.

Kad sam ja to pričo, al ae...

Ograničenje od 50 poena da bi mogao da se registruješ i a u pičku materinu.

KVAKA 22 :)))))

ja sam zato da se preko postera koji ima ispod 50 poena u plusu stavi watermark "Ovaj poster je postavio kreten", da vidiš kako će ih sami brisati...

http://www.facebook.com/pages/ShATRO/128005310565620

Peder raspali sve sa Vuke koristi a ne vide se autori i izvor. Jebem mu oca i majku, strica i strinu i ostalu fameliju.

Могао би можда каизен да уведе неку фору са прављењем постера за јавност и за личну употребу. На пример да ти направи постер и онда да можеш да бираш дал ћеш да га шаљеш у јавност или ћеш да га сачуваш на комп па аплоудујеш у неки свој зиљави албум на гејбуку.....

treba mrtvi watermark da bude preko čitavog postera kada se eksterno linkuje