Prijava

Dakle - sve. Koga volite i koga ne volite, ko je precenjen, ko je potcenjen, ko je dobar u kom filmu, ko glumi u dobrim filmovima a ne zna da glumi, i obrnuto, vesti, tračevi, kurci, palci.

Da počnem ja diskusiju, mnogo gotivim Malkoviča. I bogoca Spejsija, koji može sve da odglumi. Pita zavolim kad ga vidim u nekom dobrom filmu, ali posle 10 dana mi se sere od količine tračeva koju przvodi sama njegova pojava.Ženu mu smatram za kretena. Norton možda njegov naslednik.Alan Rikmen zaslužuje veću slavu. Kruza i Dijaz ne mogu da smislim. Mislim da Semjuel L. Džekson ima mnogo glup izbor filmova, sa jako malim izuzecima. Omiljene glumice Kejt Blanšet i Helena Bonam Karter. Kad se seetim još nečega, pisaću.

Pavle Vujisić i Zoran Radmilović.

Sve ostalo je boranija.

nikola simic
bata stojkovic

Morgan Freeman to je to

Vuk Kostić je na mestu

Zoran Radmilovic... posle njega svi ostali padaju u sjenku ;)

džena je neprevaziđena.

Jason Statham i Čkalja jebu kevu samo tako.
Precenjeni glumac je Arnolg Švarceneger on je seljak kao i Rambo oni jedini imaju strele koje eksplodiraju.

Gwyneth Paltrow ne zna šta su to prosečne uloge.

omiljeni:Cristopher Walken,Morgan Freeman,Gary Oldman,Alan Rickman.

Skroz sam promenio misljenje o onom Di Capriju,ja sam njega gledao kao klasicnu Bred Pit paljevinu,znate ono,ubace coveka u film samo da bi bila veca gledanost kod zenskog roda.

Medjutim,glumom u poslednjih par filmova me je toliko prijatno iznenadio da sad skroz drugacije gledam na njega.To pogotovo vazi za film "Inception",najbolji film koji sam gledao u poslednje vreme.

Dzoni Dep je najbolji glumac na svetu.
Covek zna da glumi sve,totalno razlicite uloge.

Brate, Rutger Hauer i Harvi Kajtel samo

Čkalja, Radmilović, Vujsić, Stojković,

De Niro, Pacino, Danny Trejo, Butler, Bale, Theron, Bullock, Mendes, Rosario Dawson