Prijava

Normalno. I zbog njega sam napustila muzičku karijeru kad jer reko
DE DAJ NJIMA TU GITARU, AJ SE LJUBIMO...bio bre dosadan.
I nosao violinu jednoj mojoj drugarici hahahhaha

hahahahaah!
plus za auroru!

e taj je moj idol... počeo sam vjerovati da imam šanse kod pametnih žena...

završio se rat, i vratili se ljudi u liku, oslobođenu od okupatora. bilo veliko veselje, skupili se svi iz okolnih sela, kad jednan mali, mršavi, ali prekaljeni ratnik, koji se istakao u narodno oslobodilačkoj borbi, u masi ljudi video jednu lepu, mladu devojku, stoji sa nekim drugaricama. raspitao se on koja je ta, kažu milica marijina i vaskova iz divosela, iz čestite kuće, ali pobili joj celu familiju, i majku i sestre i babu, ostao samo otac, on u kanadi, otišao još pre rata.. priđe on njoj, uhvati je pod ruku, odvede do obližnjeg brda, pod jedno drvo i kaže "slušaj, ja sam mišo, iz smiljana. tebi su pobili celu familiju, meni su sve pobili samo mi jedan brat ostao, šta kažeš ti na to da se mi lepo uzmemo, pa da mi svoju porodicu stvaramo? nemam mnogo, skoro ništa, ali sam se istakao u ratu, dobiću službu, pa će biti dovoljno za nas dvoje za početak. a? šta kažeš?" i ona pristade...

eto tako su se upoznali moji baba i deda davne četrs pete...

I treba da ti bude bre idol, sedmicu na lotou je dobio.
Nego mene nasmejao naslov ja mislila nešto drugo.
Žena mog života- tako vazda zajebavam najbolju drugaricu da nikad neće naći muža ako je čuje ujutro da kašlje k'o tuberan od cigara. Kažem joj EEE moja ti zamisli sad da te đuvegija gleda ujutro kako ripaš i pomisli Bože, zar je ovo žena mog života?!
A i svu picu pojede kad je neko časti. Tc tc nema za nju udaje, cjok.

ja svog dragog našla na internetu......stvarno sam moderna....a bome, evo i priznajem, ovisna o internetu :)

ja svog dragog našla na internetu......stvarno sam moderna....a bome, evo i priznajem, ovisna o internetu :)

meni to bilo skroz out dok nisam zaglibio 2 godine :)

+

a ja sa svojom ratujem....:)

ratujemo ti i ja, ko izrael i palestina, ko bin laden s amerima,
ratujemo mi, ratujemo mi....

ima jedna osoba koju baš nervira kad pevam...:)

meni to bilo skroz out dok nisam zaglibio 2 godine :)

tako sam i ja govorila...ma gdje ćeš preko neta nešta počet.....kad ono!!! :)

Ima l' ga da ne ratuje?
Imam prijateljicu koja se razvela na prvoj svađi jer se njeni mama i tata nikad nisu u životu posvađala pa ona mislila da je to kraj braka i života :P

Iskreno zavisnik, mislim da te pukla nosalgija za ruletom pa si otvorio ovakvu temu lolo

sad je jasno zašto se kockaš :))

jeste, i moj je kockao... ščuo zavisnik

Lemaja koliko bakuta bila starija?:)

ne Cara brate, rekao sam da sam ovaj put čvrsto rešio...nego mi palo na um, to su nekako trenuci koji se pamte, ako je ljubav velika i lepa...šta znam, ostavi nekog traga, učini da budeš bolji...

jesam sisa i pičkica...:))

jebi ga, tvoj je bar dobio auroro... al ako si ti sedmica, onda i on mora da je bar šestica, a ne ovako kako si ga ti opisala :)

završio se rat, i vratili se ljudi u liku, oslobođenu od okupatora...

Lemaja, možeš to nekako da pretočiš u defku pa da mogu da stavim u omiljene i da se drogiram tim u emo momentima?

I ti preko neta, a lemajo?
buri dobar je, zna sve raditi, ne zna naplatiti jbg.
zavisniče siso brate a prva?

pajko, bila mlađa 4 godine :)

a evo kako sam se ja upoznala sa čovekom svog života. slika govori hiljadu reči :)))

http://img861.imageshack.us/img861/1908/prvipvt.png

jesam sisa i pičkica...:))

Jebeš muškarca koji nije bar nekad sisa lolo

u stavri ultramegagigalol!