Prijava

@marya dee
E jebaga, šteta...

Na nekoj poetskoj večeri. Jedno od najboljih večeri koje sam imao u svesnijem delu života, a da pri tom nisam ništa očekivao. Most perfect non-date.

http://workitmom.com/bloggers/singlemomatwork/files/2010/01/carrie-bradshaw.jpg

^
Ovo je JTU verovatno...

Играо сам фудбал у њеном селу, међуопштинска лига,она је са другарицама дошла да гледа утакмицу, иначе био сам талентована лева спојка. Она је препознала мој квалитет и само се насмешила када сам испуцао лопту преко пруге да би јој пришао и намигнуо преко жице.
Следећи викенд сам некако скупио кинту за 10 литара бензина ( јебеша га, криза Милошевић, '90- те, санкције...) и изашао у њено село. Ту смо се смували у дискаћу "Пантер". Виђали смо се викендима, кад сам ја био у могућности да дођем. После неког времена сам отишао на КиМ, почео рат, био доле све скупа годину и по. Вратио се, пио 6 месеци, таки је ред и кад сам дошао себи, нашао посао у Новом Саду. Она дошла исто, ал' код тетке, шатро да ради.
Узели смо се 2000. године, још је био Слоба на власти.

А, тек баскет што сам играо...

bilo je to u pabu...ali se ispostavilo da nije žena mog života...
normalno kad tražim u pabovima i kafanama, a ne kao doktor na sajmu knjiga.

Ajriš?:)

Ajriš?:)

pa zar imamo drugi lololO!

Hahaha.
Pa otkud znam...možda nije u JA. :)

Čekaj bre, ko je još iz Jagodine sem Edija i mene? :D

aaaaaaaaa trenutak nežnosti na vukajliji, znala sam da će zavisni da otvori kad tad ovakvu temu.

nježni nam muški aurora:)

ja je još nisam ni upoznao... al nadam se da 'oću brzo, viče mati da se ženim

ne kažu rvati zadžabe "nježnik"....

nježnik lemajo,upravo.

ma ja zamalo da se oženim, ali ne lezi vraže...
čekam pravu i u 28!

Čekaj bre, ko je još iz Jagodine sem Edija i mene? :D

buxna :)
I još jedan lik valjda...vidi na onoj temi.

Dolazio međed u kafić gde mi drugarica radila i smarao nas četiri šatro čašćavanjem kafe.
Mi kažemo NEĆEMO KAFU a nećemo jer nam pun kurac kafa jer je najjeftinija bila a on
MA JOK SAMO TI DONESI OVAMO KAFA, prođe sat vremena on opet DAJ IM PO KAFU.
Smorio nas kafama. Mislim štaš od čoeka koji ima facu odbeglog robijaša s prekinutom karijerom ragbiste. I tako on nas domio kafama mi ga odjebavale i u tom dođe vreme da jedna od ekipe slavi rođendan.
Moj tadašnji dečko je bio lep ali glup. Našao za shodno da je interesantno praviti se mortale pijan odmah na početku žurke pa glumio ludilo, mene nervirao, odem u drugu sobu i vidim kako ovaj paćenik bari redom neke al kakav je malo po malo sve pobegle od njega. Meni bilo smešno, onda on pitao da plešemo i mi tu ostanemo tri debela sata na nogarama jer je i jednom i drugom bilo glupo reći AJ ŽIV BIO JE L' I TEBI DOŠLO DA SJEDNEŠ? I eto tako...
Rodila mu jednog, bog me pogledao pa na mene liči, lepo dete.

lemaja
ne kažu rvati zadžabe "nježnik"....

Кажу и споловило и пимпек. Ваљда има неке везе са ловом, риболовом, пи(м)пањем... Појма немaм.

AJ ŽIV BIO JE L' I TEBI DOŠLO DA SJEDNEŠ

xaxaxaxa

štaš od čoeka koji ima facu odbeglog robijaša s prekinutom karijerom ragbiste.

imah jednog kikboksera sa slomljenim nosem.isti opis.

auroro jel ti čita on ovo?