Prijava

А изгледа да ће ово горе била моја последња донешена одлука.
Ух , шта да вам кажем , мислим да се моје бивствовање овде као председника савеза ,селектора и капитена завршава.
Покушао сам да промовишем хексбол на овом сајту и да га популаризујем и привучем што вечи број играча.Један сам од оснивача савеза , који је за циљ требао да има квалитетно организовање такмичења у којима ће учествовати вукајлијаши хексболаши.Основали смо репрезентацију , лигу.Направили еволуцију такмичарског хекс бола , били смо пионири наше врсте!
У све то сам се трудио да унесем и карактеристичан вукајлијашки елемент.
Међутим , у последње време све мање времена имам за организацију и планирање ,а од следећих дана скоро уопште.
Стога подносим НЕОПОЗИВУ оставку на 3 горе поменуте функције и на функцију капитена тима на СХБ форуму.
Што се тиче лиге и купа ,апдејтоваћу резултате на првим постовима.
Вама , у духу демократских промена ( :)) ) остављам да изаберете између себе , људе на овим функцијама који би требало да одрже продуктивно стање у нашем савезу.Ја се у изборе уопште нећу мешати.

На крају бих хтео да се захвалим мом тиму сарадника било директно или индиректно:
Ксели , Србину , Биошокеру , Душану , Мадафаки (иако је на крају испао Јуда :))) ,Јабучилу , Сенки , Чавезу (химна је химна ) , Џанкију (непремостива препрека!) ....

И свима у овој нашој малој екумени!

...da oživim malo temu i vratim je u aktivne...

jel se igra ovo cudo ili sta?

hahhahahahahahhaha, cara mog :D