Prijava

Vrlo pametna stvar! Ovo će unaprediti sajt. Zna se čemu čet služi...

Opaaaa, poslušao si me! :) http://vukajlija.com/forum/teme/20344?strana=83#post_1167140

Super odluka. A Mici kaže da si lenj. :)

Браво кајзене...спемују мнооого

Glupo br'te, uvijek ima neki mod na cetu i tu gamad sto spemuje udariti po sedam dana do deset i dovidjenja. Kad banujes dvojicu mislis da ce se neko odvaziti da spemuje. A bolja je fora onako kad neko okaci klip da se vidi sta je ili baci neku dobru sliku, a ne da se cima covjek da glea to. Milica je vec uvela previla jest da su malo preostra, al dobro. Ovo je bezveze, tacka.

Koliko sam puta bio na četu i ljudi kače šta hoće i nikad im nijedan mod nije rekao da to ne čine, sem mylyce. Kada je rečeno da se ne spemuje toliko, ljudi su poslušali. Čemu ova zabrana? Kako sad da se zajebavamo i prozivamo jedni dtuge kad ne možemo da kačimo slike? Bio sam sinoć na četu i mogu vam reći da je sranje i da smara više nego ikad. Okej je ukinuti klipove, ali ne i slike. Onda najbolje da ukinete i čet, i forum, i postere. Umesto da sajt napreduje i da se razvija, vi ukidate sve i svašta i tako nazaduje. Taman kad Kaizen hoće da uvede nešto dobro, modovi ga ubede ne samo da to ne čini, nego i da ukine ono što smo dosad imali.

Taman kad Kaizen hoće da uvede nešto dobro, modovi ga ubede ne samo da to ne čini, nego i da ukine ono što smo dosad imali.

Reći ću vam samo da je kaizen jedan veoma neumoljiv čovek.

Prisustvoli smo svi javnoj raspravi gde je Kaizen hteo da omogući svima da vide ko koga prati, ali su neki skočili protiv toga i eto... Isto važi i za omiljenovanje.

Reći ću vam samo da je kaizen jedan veoma neumoljiv čovek.

http://www.youtube.com/watch?v=547Z6OTrU98

Milica je ovim postom objasnila puno stvari o zenama modovima i kaizenu lolo

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

ZeZaToR
Koliko sam puta bio na četu i ljudi kače šta hoće i nikad im nijedan mod nije rekao da to ne čine, sem mylyce. Kada je rečeno da se ne spemuje toliko, ljudi su poslušali. Čemu ova zabrana? Kako sad da se zajebavamo i prozivamo jedni dtuge kad ne možemo da kačimo slike? Bio sam sinoć na četu i mogu vam reći da je sranje i da smara više nego ikad. Okej je ukinuti klipove, ali ne i slike.

Jbg, što jes', jes'.
PMS je bio bolji. Ovo je gora tiranija nego tokom PMS-a. Ozbiljno vam kažem. :)

Пекку, немој да се курчиш. То је такав трансфер блама :))

Čet je postao NeČet

Niko nije naveo nijedan argument protiv ovog ukidanja. Ono sto je mozda glavni razlog ispravnosti ukidanja, jeste to sto je sada daleko vise ljudi na sajtu, pa samim tim i na cetu, i dovoljno je nekoliko klipova ili slika da sjebu normalno cetovanje. Kapiram da ovo sad znaci kraj cet karijere za fejda, zezatora i jos par vrsnih autora, ali jbg, neka se zrtva morala prineti.

Prvo da pohvalim odluku, i Miličino zalaganje, a ne Pekkijevo :)

Bio sam sinoć na četu i mogu vam reći da je sranje i da smara više nego ikad.

Zezatore, da si došao da četuješ, a ne da se baviš fotografijom i pevaš, ne bi ti bilo dosadno, al jbg, kad numeš.

Kapiram da ovo sad znaci kraj cet karijere za fejda, zezatora i jos par vrsnih autora, ali jbg, neka se zrtva morala prineti.

Ovo malo duše što mi je ostalo me jako boli zbog ovog saznanja, Đer :(

Može li neka opcija, da svako sebi može da uključi ili isključi slike i youtube?

Facafacaa

Пекку, немој да се курчиш. То је такав трансфер блама :))

mara munja

Prvo da pohvalim odluku, i Miličino zalaganje, a ne Pekkijevo :)

Zar je toliko teško prihvatiti činjenicu da sam ja to predložio? :)

Pekki, predložio si to juče jbt :)
Ko će da kopa godinu dana unazad da ti linkuje indentične predloge :P
Ako ti toliko znači, prikupićemo neki keš da ti kupimo pehar za naj predlog koji je prihvaćen, il ćemo da te predložimo za modulatora.
Eto, biraj sam.