Prijava

Džeriko ostavi bar pertle da možemo da te izvučemo iz moderatorske guzice. O čemu ti pričaš kada svako ko je bar jednom bio na četu zna da ti spemuješ slikama, a Vejvern klipovima i da nikad za to niste banovani niti opemenuti. Pošto je mylyci bilo glupo da vam to kaže, morala je da kazni ceo sajt zbog vašeg glupiranja. Možda sam na čet okačio ukupno pet slika ili klipova otkad sam ovde, da ne pominjem fejda koji nije ništa kačio sem svog klipa. Ali i to je prestao čim mu je rečeno da to ne radi. Pošto ti misliš da si ovde neki faktor otkad nema Džimija i da nijedan mod ne sme ništa da ti kaže, možeš da konstantno spemuješ čet slikama i da provociraš svakoga ko nov dođe na čet. Naravno ne budeš banovan, već ceo sajt mora da ispašta, a ti umesto da se buniš jer su ukinuli kačenje slika što stalno radiš na četu (znači tebe je najviše pogodilo), ti ih čmaroljubiš. O kakvoj čet karijeri ti pričaš? Jel to tvoje zanimanje? Četer? Jel Vukajlijin čet tvoj život...? To je tako tužno :(
Ne znam šta komentariše sad Mara kad u životu nije bila na četu, jedino ako ovim "podržavanjem" želi da se još malo uvuče. -.-'

Može li neka opcija, da svako sebi može da uključi ili isključi slike i youtube?

http://captionsearch.com/pix/7vzal287ni.jpg
:)

mara munja

Pekki, predložio si to juče jbt :)
Ko će da kopa godinu dana unazad da ti linkuje indentične predloge :P

To samo znači da je moja reč zakon. :)

Može li neka opcija, da svako sebi može da uključi ili isključi slike i youtube?

Ovo sam ja predlago, da ima da skloniš sam šta ti smeta, al mi ne prođe predlog jer nemam pičku. :(

Ne znam šta komentariše sad Mara kad u životu nije bila na četu

Zezatore: Šta, ja ne smem da komentarišem jer nisam nikad bila na četu?

Ау бре људи, што мора од сваке теме да се направи свађа и пребацивање. -.-

Maro mwah.
Zez, ona je treća smena.

Maro ti komentarises, a pojma nemas o cemu pricas. Zezator ima vise staza na cetu kao i neki drugi autori i molim te da napustis temu ako planiras takve komentare ostavljati i zilj prosipat. Aj uzdravlje Maro, putuj na brdo.

Кад ујутро кренем у лов ја
испрати ме моја драгана
неколико пољубаца да
и сав срећан кренем у лов ја

Kakve veze ima što nemam pojma o čemu pričam tj pišem, i što on ima više staža od mene na četu?
Nikako ne mogu da napustim ovu temu.
Ja zažmurim i na čoravo kliknem mišem na neku forumsku temu, i uvek ispadne ova, i ja šta ću, aj da napišem neku okruglu.

Argument za:
1. mogo si da kacis slike i klipove

Argument protiv:
1. i sad mozes da kacis slike i kipove
2. Ono prethodno usporavalo i kocilo cet.

Ovo 2. je bilo presudno.
Da zakljucavam?

Келте, секси слике ћемо од сад морати једно другом на пвт да шаљемо, изгледа :)

Slike nisu kočile...

Džeriko ostavi bar pertle da možemo da te izvučemo iz moderatorske guzice. O čemu ti pričaš kada svako ko je bar jednom bio na četu zna da ti spemuješ slikama, a Vejvern klipovima i da nikad za to niste banovani niti opemenuti. Pošto je mylyci bilo glupo da vam to kaže, morala je da kazni ceo sajt zbog vašeg glupiranja. Možda sam na čet okačio ukupno pet slika ili klipova otkad sam ovde, da ne pominjem fejda koji nije ništa kačio sem svog klipa. Ali i to je prestao čim mu je rečeno da to ne radi. Pošto ti misliš da si ovde neki faktor otkad nema Džimija i da nijedan mod ne sme ništa da ti kaže, možeš da konstantno spemuješ čet slikama i da provociraš svakoga ko nov dođe na čet. Naravno ne budeš banovan, već ceo sajt mora da ispašta, a ti umesto da se buniš jer su ukinuli kačenje slika što stalno radiš na četu (znači tebe je najviše pogodilo), ti ih čmaroljubiš. O kakvoj čet karijeri ti pričaš? Jel to tvoje zanimanje? Četer? Jel Vukajlijin čet tvoj život...? To je tako tužno :(
Ne znam šta komentariše sad Mara kad u životu nije bila na četu, jedino ako ovim "podržavanjem" želi da se još malo uvuče. -.-'

Ipak ima u tebi neke pameti. :) Potpisujem to. I da dodam to milicino pisanje nekih pravila i kažnjavanje. Šta nas boli kurac što ti koristiš mozilu i što ti zapucava kad neko nešto kači. Idi kupi bolji komp, uvedi brži net i prestani se proseravati. Kako meni ne zapucava i ne usporava, a koristim mozilu sa krša dodataka? I još ideš tražiti definicije da obrišeš čim neko okači nešto što tebi nije po volji i onda kažeš kako je kvalitet u pitanju.

Prije bilo extra, a sad je patnja. Svaku sliku moram u novi tab i nema oanko dobre zajebancije ko prije. Tuga! I ova mara sto se fura ovdje, mozda bi da moduje malo?

Pa vide da je čmaroljubljenje uspelo milici pa kontaju da će i njima.

Skrenuse mi paznju da Zezator opet pise neke nebuloze. Dete, odabij od mene u skokovima, i ne lupetaj vise, jer cu te skinuti sa liste za postedu. Neka se jave ti "novi" autori koje sam napusavao na cetu? Samo maltretiram bezobrazne i dosadne kao sto ste ti i mentalno osujeceni, i to vrlo blago, daleko ispod granice potrebne za vase vaspitanje. Ali samo nastavite da me cackate ovakvim insinuacijama, pa cete dobiti porcije koje zasluzujete.

A što se nama Slobica i Mentalni tolko potresaju? nc nc nc
Slobice, kapiram ja da ti srculence zaigra kad vidiš Zezija, ali ne brini se bre.
Pa ko bi iole normalan želeo da prekine početak jedne tako divne ljubavi?
Dođe mi zbog vas da tražim da se sve vrati na staro, al pošto ne idem na čet i ne znam kako je pre bilo, neču da tražim ništa.

Mentalni, zar ti nisi pompezno otišao sa sajta? hahhaha bruko jedna, nije te blam da se javljaš po temama :)

prefise oftopika. lok