Prijava

Spadam u poznatije autore i na sajtu sam veoma dugo. Pamtim ga u različitim izdanjima i pratim strastveno. Stanje sa definicijama nikada nije bilo gore. Međutim, zabrinjava opšti trend urušavanja kvaliteta definicija, ali ne definicija uopšte već definicija koje su na naslovnoj. Gde je problem? Moguće u srbizaciji sajta. Ako je Srbija partijska država Vukajlija je klanovski sajt i što je najgore sajt kojim polako počinju da vladaju poltroni koji su, naravno, izdresirani od poltron-dresera odnosno onih kojima poltronsko ponašanje hrani sujetu.
Gde su se dele legendarne definicije tipa "Moja baba"? Bog zna. Ono što danas vidimo su definicije tipa "Ima dupe kao sovjetski savez - treba ti Maglev da ga obiđeš - hahaha care". Još gore su moderatorske kvazi definicije koje na naslovnu dolaze po sistemu "turiš ti meni, turim ja tebi". Ako je moderator osrednji autor to ne umanjuje njegove moderatorske moći niti značaj, ali trpanje takvih definicija na naslovnu urušava imidž Vukajlije koji je mukom mnogih autora ranijih generacija građen godinama. Kvalitetni autori napuštaju sajt ili su sve ređe aktivni. Oni više ne diktiraju mehanizam definisanja. Umesto toga opšti trend definisanja se sveo na plagiranje kurasdžijskih fazona.
Gde su legende Vukajlije? Abraxusa i Canisa nema već dugo, JTU se proganja kao ratni zločinac. Da, upao je na Nožev nalog pa šta? Ipak je on legenda ovog sajta i treba mu dozvoliti da nađe mir sa nekim nalogom. Kurd neodlučno i dalje posećuje Vukajliju i radi po nešto ali znam da nije zadovoljan. Pa Dankan ... i da ne nabrajam dalje, ima ih puno.
Dakle, Kaizene uzmi dugme za odabrane u svoje ruke i kontroliši barem to.

Gde su legende Vukajlije? Abraxusa i Canisa nema već dugo, JTU se proganja kao ratni zločinac. Da, upao je na Nožev nalog pa šta? Ipak je on legenda ovog sajta i treba mu dozvoliti da nađe mir sa nekim nalogom. Kurd neodlučno i dalje posećuje Vukajliju i radi po nešto ali znam da nije zadovoljan. Pa Dankan ... i da ne nabrajam dalje, ima ih puno.

Aj ne mlati. Da ne kažem nešto drugo.
I od kad si ti poznatiji?

Spadam u poznatije autore i na sajtu sam veoma dugo.

Zasto onda pravis duplaka, sto ne pises sa svog POZNATOG naloga, ako si POZNAT, zasto bi krio svoj identitet, zbog bana? Zasto bi te banovao neko ako si izneo svoje misljenje? Imas ista prava kao i svi autori i apdejtovani autori.

covek nije normalan, al je u pravu u nekim sitnicama...dobrodosao vodjo!

E evo ja spadam u poznatije autore na sajtu ali nisam tu veoma dugo, mislim da nisi u pravu, neko ko je dugo na sajtu ne rezonuje tako stvari.
Lock

Углавном тачно збори...не лупајте

ko je ovaj straja?

strajo, os i ti ovako jednog dana? :)

oću sos, kad me naljuti devojka ili tako nešto :)
inače sam iz kg-a, student, drago mi je :))

Mogšo, ti li si?

Đes Lula, nema te sto godina.

Kaizen da ukine Vukajliju i svi problemi biće rešeni.

Lock

И ја кажем Лок а ја сам најпознатији аутор на сајту!

e za ovog dzankea sam vec cuo...dnankee, jesi ti onaj sto stalno pise "o" na cetu?

Evo Virtual, čuh da treba nešto da se učini s odabranima, pa da vidim šta ćemo :)

Кајзене, је л' си то ти?

pljujte i hejtujte kolko ocete ali meni su velika vecina defki iz 2007 na primer, golo govno, danas sa takvom defkom ne bi uzo ni 20 + a neke imaju i preko 100 lagano....
ako ovaj poznati trazi takav kvalitet (kao u 2007) onda jebalo majku.....

Samo da i ja pozdravim Lullaby pre nego što zaključaju ovo. :)

@sedplas
Te defke iz 2007. su pjur sleng prijatelju...

И ја да поздравим Шећа, Обла, Коцка, Ћошка и оног малог...оног Талијана....

Углавном тачно збори...не лупајте

Dzankee je za. Padaće sneg.