Prijava

Kaizen-e! Hvataj svaku definiciju u kojoj se javlja string "Chuck" i/ili "Norris" i izopsti je sa slajdera gde su najnovije definicije. Bacaj ih na link "Najnovije definicije za pojam Chuck Norris". Tako cemo da rascistimo malo saobracaj, a i smanjimo nervozu kod ljudi koji stalno ovde vise, a nisu im vise smesne trule fore sa Chuck-om. Jel valja ova?

Evo ako potraje Čak Noris ludilo još nedelju-dve uradiću nešto po tom pitanju. Ja mu dajem još nedelju dana maximalno.

Ma da, to je samo neka ekipa koja se sada pojavila. Ovaj level antihumora smori i najvećeg retarda posle nekog vremena.

Ma nebi bilo loše da pored definicije dana,ili nedelje,ili obe uvedemo i "10 najgorih"...Evo sam uhvatio sebe kako čitam najgore o Čak Norisu...toliko su glupe da su dobre!

Јој генијално!!!
Ма да, ја сам се јуче покидала од смеха колико су глупе! :Д

Страшно докле иде људска глупост...
Chuck Norris ne voli djecu,zato se jebe u Čmar!
Chuck Norris moze da pisa zatvorenih pantalona!
Chuck Norris moze da jede i kad je sit
Chuck Norris nikad ne ide kuci,kuca ide njemu!
баш сам сада гледао ово што је курд рекао још се тресем од смеха колико су глупе...

ma do jaja ste svi. em što su tamo, em ih kopirate ovamo.
i to na temu ukinuti čaka :)

Alo bre, kakvo je ovo rasulo nema me par dana odma haos. Ova tema je zadrti protivnik definicija o chaku i necu vise tolerisati iste.
Ovo je bila mala demonstracija sile, dajte bre ljudi dogovorite se nesto nagovorite ove "direktore" da preduzmu nesto. Deca su prevrsila svaku meru sa ovim copy/paste fazonima.

Што је најгоре, сад их сами смишљају, а понеки се тиме и похвале. :)))
Нема шта "директори", немају модови везе с тим - каизен ти аминује те ствари, и реко је већ да ће да им да само још недељу дана да се глупирају а онда им је крај. Ја сам у међувремену пречешљала тему и као члан дала свој допринос палчирајући надоле. И ви се активирајте. :D

e, sad ozbiljno, zbog čega ih ukidati?
ja ne vidim opravdan razlog za brisanje/zamrzavanje/bilo šta...

@ Surovi Moje mišljene je da totalno rešenje ne može da bude primenjeno,jer bi njime doveli u pitanje legitimitet sajta hoću reći šta će sprečiti nekog da sutra po tom osnovu traži ukidanje Bisera sa časova recimo što bi vremenom uvelo sajt u anarhiju.
ALI,šta da radimo u situacijama kada neki Mindaćev hašašin rokne 20 novih o Čakiju Madafakiju i istera sa liste do jaja definicije i u krajnjem slučaju i sve ostale.U pravu si d nema opravdanog razloga za potpuno zamrzavanje Čaka ali kako se može rešiti stvar.Hajde da donesemo neko pravilo koje će de jure biti opšte a de facto će se odnositi samo na Čaka.Recimo opšte pravilo jedan autor ne može dati više od dve definicije za isti pojam.Sad mi svi znamo da niko to ne radi osim Čakista,time sjebavamo njih a obezbedjujemo i legitimitet sajtai njegovu pravednost.

hm... meni se kao jedini pravedni način čini uvođenje posebnog linka ka čak norisu, a njegovo isključenje iz tag clouda (nekim filterom). Jeste da će na taj način on još više dobiti na veličini, pošto jelte dobija sopstveni stalni link na sajtu, ali opet možda je i za služio. ipak čovek drži preko 10 posto ukupnih definicija na sajtu.

nemam pojma. da se razumemo, ja sam oduvek bio za ubijanje čaka i sve to, ali nije li to ipak neprimerena cenzura? a definicije dođu i odu, bilo čaka ili ne:)

Ako Chak dobije poseban link zanči da su Mindać i Ricky 91 pobedili....
Ja ću antičakiste da odvedem u Vukajlijine šume i da otpočnem gerilsku borbu. :) Surovi ne moš da porediš onih prvih 50-ak definicija o Čaku od ove lobotomije...Uostalom Kajzen ima poslednju reč...

E majke mi smara vise...

ja bogami mogu da poredim prvih 50ak čakova sa ovih poslednjih 50. za mene su to potpuno ista sranja :)

meni se povraćalo od prve čak definicije.

jebote, pa čak noris može da zalupi rotirajuća vrata je isto toliko besmislena, a opet super zabavna. ne možeš da kažeš da nije debilna,pošto jeste. al' izmami osmeh... a to je najbitnije.

čakisti su deca koja se igraju sa čak definicijama.imajte srca i sažalite se na njih, nemojte im uzimati igračke iz ruku?:)

Сурови, једини разлог је што су неумерени. Биле те дефиниције паметне или глупе, 15 дефиниција дневно, сваки дан на једну исту тему (ма какве биле, а поготово онакве) је процентуално мало много и мало досадно и гуши остале дефиниције. И смара остале.
Мени је сад свеједно шта ће бити, узгред.

slažem se gospodžo. ali to samo govori o popularnosti...

jeste dosadno i jeste, guši. ali očigledno ne guši sve:)

ja prosto smatram da nije u redu zbog njih, ali neću se žaliti ako čak u potpunosti nestane odavde. ne samo da se neću žaliti, neće mi ni smetati, niti ću verovatno primetiti bilo šta :)

Па можда си у праву, нека их, а биће у сваком случају оцењени како им дефиниције заслужују. Јест глупо ограничавати...
Мада бих рекла да срозавају квалитет сајта.

tako je :)

a za kvalitet... to je sigurno da srozavaju, al' šta da se radi. videćemo kaizen šta odluči. možda ga ne bude više pa budemo svi nasmejani.

pitanje je jedino na šta ćale cilja sa sajtom. ako će ovo biti najveća srpska kolekcija čak noris fakata, super. opet, može biti mnogo više od toga :)

Ма само да се намести да може да се постави само 1-2 дефиниције дневно за једну реч и решен проблем. Биће Чак дефиниција за оне који то воле да читају ал опет их неће бити превише:)