Prijava

i sere mi se oko cele te priče oko genijalnosti, to je kao da pričamo o automobilima te pričamo. kupi jebeni auto i voz ga boli me kurac koliko ima kubika i da li ima šiber. ljdui su iskompleksirana gamad i stalno traže identifikaciju u nekome ili nečemu umesto da je nađu u sebi jebem im mater slepačku!

svako može biti genije i jeste genije ako pusti mašti na volju, ako da sebi slobodu da bude kretavian. svako ispunjenje svojih snova jeste genijalnost. svaka sitnica koja te ispuni jer si je uradio na sebi svojstven način je dovoljna genijalnost i pun mi je kurac te priče o genijalnosti koja ne pije vode!

CARA ARČI!!!!!!!!
Ali ne zna najbolje...

svako može biti genije i jeste genije ako pusti mašti na volju, ako da sebi slobodu da bude kretavian. svako ispunjenje svojih snova jeste genijalnost. svaka sitnica koja te ispuni jer si je uradio na sebi svojstven način je dovoljna genijalnost i pun mi je kurac te priče o genijalnosti koja ne pije vode!

Da, i vi možete biti genije, jer to zaslužujete. Kao na reklami za šampon. E, prc. Genije je genije, a kopač kanala je kopač kanala. Sad, Betoven može i da kopa kanale, ali kopač kanala ne može da napiše Devetu simfoniju. I još: kopač kanala radi za korist, jer mu treba za rakiju i salamu, a Betoven je radio to što je radio jer nije mogao da ne radi to, a korist nije imao on, već svi oni koji mogu da ga čuju.
Uzdizati se snižavanjem viših nije lepo.

Верујем да никакве користи нисам имо од канала... Верујем да је лошији од кревета.