Prijava

Ја би да режирам већину својих дефиниција , и да будем главни глумац у неким......ко ће да буде представник лајт мотива , кучке која се јебе?

Pazi, nisam ni čitao ostale postove.
Sad idem iz teretane i provalim da bi bilo do jaja da se snime klipovi pa nekim definicijama. Znači N E V E R U J E M.

Evo skuvam jesti...pa da radimo. :)

Sad idem iz teretane

ФРЕНКИ ТЕРЕТАНИШЕ!

Одлична идеја! Можда и ја одрадим неку са рајом, само ако нађем адекватну...

ФАцо, немо оне са јебањем, ћеш изгубиш парохију.

лолололо френки ти можеш у моју секту ололл

Деца би седела испред улаза зграде и дрндала би упаљаче као луди и окретали би да поравњају плин... и тако 10 минута, свађали би се ко је први и тако то...

Ахахахахахахаха. :))

Могла би она Блекова, "Људи који причају о говнима док једу".

лолололо френки ти можеш у моју секту ололл

Jašta. Dogovorićemo se oko produkcije i glavne ženske uloge i to PVT-ovima. :)

ФРЕНКИ ТЕРЕТАНИШЕ!

Što da ne...molim lepo. Zgodan sam ko Kežman. :)

реци Џеме да није генијална идеја а? :))

френки зависи која дефка шта ако нема женске улоге лололо

и да контам да стварно не може да се праве никакви клипови док кајзен не одобри, јбга

Samo se bojim da će većina ekranizacija da se kači u http://vukajlija.com/forum/teme/16661-transfer-blama :)

и да контам да стварно не може да се праве никакви клипови док кајзен не одобри, јбга

Kaizen uvek odobrava zajebanciju :)

Мени пало на памет да потерам старог ћалетовог Југа на цесту и терам и снимам....могућности су неисцрпне :)) ал овај мој је леп и уједа , тако да у неку руку обара све стереотипе о Југу....

Дотеру, ко ће, ако нећу, ако нећу ја...

Ево за почетак ова, само да нађем бабу.

То тебрекс.. Па пази и да заврши ту, потпуно небитно, као што ти рече, зајебанција :)

Pandan nema da omane. Ima to da bude TETRAFILM!!!!69

реци Џеме да није генијална идеја а? :))

Ма ја само да видим екранизацију овога што си ти рекао, и доста ми је. :))

Е, заправо, волео би да видим екранизацију Смаркове за белу бојицу. Као, седе клинци, и чуде се чему служи. То би било генијално.

Имам ја једну ФАНТАСТИЧНУ!!!

Дајте предлоге, верујем да за њу имате итекакве!! :))

ИМА ДА ПРЕЈЕБЕМО ТАРАНТИНА! лололол

Ja ću da snimim moju babu kako ašovi kao uvod za defku "moja baba"

ахахаха тај фазон, иду кадрови.. твоја баба трчи на покретној траци, твоја баба диже из бенџа, твоја баба поправља ауто, твоја баба цикра литру ипо брље, твоја баба реинсталира виндоус, твоја баба побеђује шумахера у Ф1.. и блеја, омнипотентно биће човече! :) Ето га филм! како је ово лако смислити :)

za Tatabanju i Merak pivo zovemo Danakan i Gambija da objasne. Kapiram da bi sa njima prelako bilo snimiti klip za defku.