Prijava

Gledao sam utakmicu protiv Novare, Milan je dobio 2:1 golom Inzagija u 82. minutu.
Jebote kako se ja tom coveku divim.
Gatuzo i Zambrota su napustili teren u suzama.

Mancester Junajted osvaja titulu u najzanimljivijoj zavrsnici prvenstva otkad pratim fudbal!

Mancester Junajted osvaja titulu u najzanimljivijoj zavrsnici prvenstva otkad pratim fudbal!

U kom univerzumu? :)

E, jebiga, tako je izgledalo pre 5 minuta.

Постоје шансе да Кркић заигра за нашу репрезентацију пошто по свему судећи нема места за њега у Шпанији.Ето није нека новост , али је лепо чути.Даће бог ! Шпиц Марковић - Кркић , само не Жигара и Пантела

E, Junajted ga ispušio za titulu. JEBI GOVNA USRANA, JEBIIIII! :D

Kako iko moze da navija za klubove poput Sitija? Hocete li da pocnete da navijate i za Napredak iz Krusevca jer ga je kupio Miskovic?

Суздржавам се све време, али ко навија за рандом клуб, који купи рандом шеикчина из пизде материна и направи му неки стадион који назове по некој муџоској авио компанији из пизде материне и купи рандом добре играче који дођу ту на посао и ко група плаћеника што и јесу одради посо... начи тај не зна

Компани и Џеко су плаћеници, а Евра и Агер су волонтери који су одрасли на улицама Манчестера и Ливерпула. Смарате с тим причама, јер Манчестер и Реал су велики клубови само зато што су и пре 50 година били међу најбогатијима.

А Теодосић сипа као луд!

MMorpgPRO

Постоје шансе да Кркић заигра за нашу репрезентацију пошто по свему судећи нема места за њега у Шпанији.Ето није нека новост , али је лепо чути.Даће бог ! Шпиц Марковић - Кркић , само не Жигара и Пантела

Мени се све чини да ови наши новинари једу говна. Он човек не зна 5 речи српског, осећа се као Шпанац, тешко ми да поверујем да ће хтети време које је предвиђено за репрезентације да проводи у Пазови са Жигићем у соби.

Теодосић се игра...

ја мислим да он и да оће не може да игра јер је улазио у игру за а тим шпаније

Tačno tako, nema više prava da igra za nas i da hoće.
A i Žigara bi bio ljubomoran ne bi teo nikad da mu doda loptu

Има сад неко правило да играч може да мења репрезентацију, ако је одиграо само 1 меч за прву. Због тога су Волкова сад позвали Црногорци. Кркић одиграо досад само једну и због тога се покренула та прича.

Ne verujem da bi ga Miha zvao, nema naš mentalitet, ima totalno drugačiji stil igre i sl.

Postoji pravilo da ako ne igraš neki vremenski period za reprezentaciju možeš početi za drugu

тај се бре стиди што је Србин... нек буде санчез ако му је драже ко га јебе

Kontam da bi se bunili ostali fudbaleri, koji će nam kurac u reprezentaciji kad ni jezik ne zna.