Prijava

Ne verujem da bi ga Miha zvao, nema naš mentalitet, ima totalno drugačiji stil igre i sl.

A naši baš imaju neki poseban stil koji ih izdvaja od drugih reprezentacija....a ne bi škodilo da se unese malo i drugačijeg mentaliteta u repku, dosta je bilo ovog pičkasto-gubitničkog mentaliteta gde se svi napale kad ide dobro, a čim prime prvi gol počnu svi da otaljavaju i traže krivine.

Inače protiv sam da se dovede taj klinac, koi će nam kurac, gde je bio do sad? Ne može to tako, dres reprezentacije treba da se zaradi krvavo, a ne da kad te odjebu negde da dođeš onda

Па овај ЦСКА није нормалан. А и Теодосић зајебао сам себе овим испуцавањима. Форсира ко коњ, а види да му не иде више. Ал' не стаје.

Допуна: Али није ми жао ни што је Олимпијакос узео.

ja sam video CSKA i PAO u finalu...

Čija li je idiotska ideja bila da poslednja lopta ide Šiškauskasu u ruke...

ja sam video CSKA i PAO u finalu...

Isto. Mada sam potajno navijao da uzme Duda. A da ako ne uđe u finale uzme Željko i da stigne polako do 10 titula.

A sada svi samo mogu da prihvate da Dudi poližu cipele. Od govana je napravio pitu i ona je pobedila na izboru za najbolju

Nek osvoji Duda, zaslužio je čovek.

ja sam video CSKA i PAO u finalu...

Ја их видео у полуфиналу.

Ljudi, ne mogu oni da igraju i u polufinalu i u finalu.

Ма они су заправо играли, што би се спортским жаргоном рекло, полуфинале пре финала!