Prijava

Predlažem Kajzenu da otvori radio stanicu pa da stavi neki tulbar, batn il slično sa plau i stop pa da nam piči zikamu dok kršimo sajtem. A? A?
Nek' izabere mene i još dvoj'cu da mu budemo disk džokeji. I nek kupi rapu od reklamica, da reklamira uloške i Helou sokove, jebiga, isplatiće se.

Šta vi mislite?

Хм, ја бих радије сама бирала шта ћу да слушам

Može muzička uz pozdrav?

Поздрав баби уз песму, "стани срце, стани."

ja mislim da je ovo odličan predlog u teoriji, ali ako počne da se planira eventualna realizacija negde od 2028. pre toga ne pije vodu.

I vas u studiju i režji.
Može i neki sms servis pa šaljete vaše prijedloge i udure, pušta se, lud'lo, jebi me Amele, raskrvači mi bradavicu.

Svaki dan će bit neka izanđala tema dana tipaaaaa: Šta biste poklonili svojoj djevojci za godšnjicu, mjesečnicu, dnevnicu? ili Šta mislite o silikonima?

Ja obećavam svaki dan moju autorsku emisiju "Radio striptiz" gdje poslije svake pjesme skidam jedan dio odjeće. Takođe uvlačim svoju autorsku emisiju "Goveđi jezik" gdje se bira najgori, najglupši i najhazardniji stih iz turbo-folk melosa.

A može i onaj Neša Debili da pušta svoju emisiju....

upravo si se pokazao kao neozbiljan predlagač. sledeći put ban zbog trošenja dragocenog moderatorskog vremena.

sa ovim stvarima se ne treba zajebavati (mnogo)

:lock: