Prijava

Дрол, не бих се сложио са тобом, нису Лилипутанци били патуљци, они су били минијатурни људи... то није исто

U pravu si, Fejze, ja se izvinjavam zbog nepreciznosti.

Управо, нису они Мулуце, већ Лилипутанци. Лепо пише у књиги.

YouCantHandleTheTrut

Dal je to biološki moguće - ukrstiti tuljke i ljude?

Па наравно да јесте. Од чега би Барселона направила тим?

+918

Ја мислим да је Барселона уствари Миџталона.

Eto, vidite kolki su ti Lilicitanci. Dođu mu malo do iznad gležnjeva... Znači da je mogao opštit i plodit Leliputanke.

да али није могао да их плоди својом китом... Мислим како је? хм?

скочимишу тешко да је тако ишта успео да уради... не знам сад сам збуњет...

пајко на слици се јасно види да је чак и прст био превелики... али и да није, опет он није ЈЕБАО него је само хендџобово лилипутанку

mozda su liliputanci nasli nacina da zadovolje gorstasnog gulivera.

nesto kao kad bi mi natrljali alat medom i zaboli ga u mravinjak

sta ti mislis?

Гуливер је јебао..
Постоји једна теорија коју не бих баш у ширину много, само укратко. Гуливер има млићу од 12 цм, колико је висока просечна Лилипутанка.. Постоји једно племе Тупилил који такође живе у лилипуту.. А Тупилиланци су народ супротан -Лилипутанцима, те је просечна висина Тупилиланке 21 цм (сликовница)...
А као што у сваком племену постоји џајнт-пуси-грл, тако и међ Тупилиланцима постоји нека пичка ко кртичњак која је жељна онога што и заслужује.. Везани Гуливер није могао да се брани, а после пар покушаја мештана да је натакаре, Гуливер ју је сам ухватио и натегао као праћку!
Гуливер је јебао...

meni Guliver pričao da nije..al da ga je oralno zadovoljavala četa Liliputanki svaki dan jeste...čak i poneki Liliputanac...a taj svrš su koristili za napadanje suprotnih tabora, neprijatelja Liliputanje...ono što ste gledali u crtanom da se on bori protiv njih i da se oni uplaše kad ga vide to nije tačno..nego on klekne, četa Liliputanki se popne na močugu, počnu da ga oralno zadovoljavaju i bruuum..svrš po neprijateljima i sve ih oduva..i tako svaki dan dok je trajao rat...

mislim da nema potrebe za modifikacijom Guliverove kite po Fejzu. Nek je navuce ko kondom, nek eksplodira cava, nek se postavi k'o autoritet odma'. ne ko picka tu, necu da vas povredim! sta bre neces da povredis? Svako normalan bi, da je najveci organizam u radijusu od 100km sejao teror.

mislim da se guliver lozio na kralja Bomba iako je samo princezica imala cast da zagolica resicu na vr njegove mocuge.
Javio je bio upravu da je guliver bombardovao spermatozoidima suprotni tabor ne pitajuci tada za saglasnot brisela

Zapata je u pravu, Guliver je bio najveća pička u zemlji Liliputaniji.

A Liliputanci su mu sigurno, u znak zahvalnosti što je pička, odnosno što ih nije pokosio podigli veliku pičku za jebanje. Umesto spomenika. Samo što ne možeš jebati spomenik. Zato pička.

jebo sam ih sedam odjednom

мусаш је гуливер ладно...

Ја сам то знао и пре, али нисам хтео да издам мустаћа, јер ме је замолио.