Prijava

evo jos 2 pozivnice, kome treba, a procitao je prethodne postove, zna sta da radi ;)

Nemam sad mesta na hardu, planiram da u skorije vreme uzmem eksterni od jedno 500GB-1TB, pa ako bude bilo pozivnica može. Tako da za sad ne treba.

Ne razumem zašto bi se koristilo ovo umesto klasičnih torenta koji ne zahtevaju da održavaš bilo kakav ratio?

Једна реч - пакети. :)

Paketi čega wojtek? :)

Ne razumem? Tu ima nešto što nema na btjunkie, seedpeer, isohunt, piratebay, demonoid, fenopy, sumotorrent, torrentbit, kickasstorrent?

Ima, plus je brže. Koliko sam shvatio.

Pa izgleda da meni ne može da se skida brže od brzine mog neta (adsl-a), a svaki torent mi se skida prosečnom brzinom od 150kb/s i ja mislim da moj net ni ne može brže, iako ne znam ni koliko mi je tačno brez net.

Pa ni ja ne znam kako to funkcioniše. Meni skida max 400kb/s, e sad da li može brže ako ide preko tih nekih specijalnih sranja, to ne znam.

400? Blago tebi, skineš film za20 min XD

Ma jeste, ne može brže od 40 minuta.

Pa meni sa nekih 100/120 kb;s skine za sat vremena film od 700mb

Nadjem ti ja tako neku retkost na torentima i pocnem da se radujem, kad ono...dupe.Skida 10, 15 kb a maximala mi 200injak.Da popizdim.I taman skinem 84 posto a govno se ugasi.Zato vise volim hostere poput megauloada ili filesonica.

1. ide brze, jer ce ti skoro svaki torent ici max brzinom (zato sto su oni brzi od naseg smrdljivog neta, meni 99% torenata ide 5+MB)
2. ima da nadjes i nekih stvari sto nema na privatnim
3. power useri mogu da requestuju sta ih zanima
4. sigurno nema virusa i pokvarenih fajlova jer se to odma banuje i ne moze da uploaduje "pera iz futoga"
5. bude odma, cim izadje (sinoc u 22h se zavrsila 2 epizoda Top Geara, ja je skino u 22:10, a sad je na TPB i ne znam koja ce vam brzina biti; i jos je to i dobro, posto je popularna stvar)
6. ti bi samo da skidas, a KO CE TO DA UPLOADUJE? moras i ti malo da seedujes ;)

E pa ako je tako ja bih onda pozivnicu ako može.
Uz pitanje: da li postoji neka mesečna/nedeljna kvota, pošto ja nekad ne palim komp i po nedelju dana.

6. ti bi samo da skidas, a KO CE TO DA UPLOADUJE? moras i ti malo da seedujes

Uploadovaće ovaj i za mene i za tebe!
http://www.speedtest.net/result/1051229448.png

da li postoji neka mesečna/nedeljna kvota, pošto ja nekad ne palim komp i po nedelju dana.

Не постоји, битно је само да је увек изнад 1.3, али, реално, фазон је да понекад НЕ гасиш комп по недељу дана (наравно, са уторрентом укљуленим).

shogun

evo jos 2 pozivnice, kome treba, a procitao je prethodne postove, zna sta da radi ;)

ostali (koji nisu procitali i neozbiljni) nek ne traze

Pavle, nista, onda piratebay, isohunt i Bog te veselio ;)

Pavle, nista, onda piratebay, isohunt i Bog te veselio ;)

Ili Demonoid.me