Prijava

Dakle ovako... Kaizene, znaš fino da nije nikakva strašna stvar napravljena, to što si obarao sajt je druga priča, samo su ti predočili grešku, dakle ništa strašno nije bilo. Niko nije ostao uskraćen ni za šta.
Mislim da je većina ljudi ođe za to da se Zmia vrati na mjesto moda jer je kul lik.

Nije radila isto što i jtu, nije pravila sranja po sajtu, znači ništa strašno bre...
Evo, neka se ljudi izjasne, dakle BEZ SPEMA!

Ајде то што није крива, него што ће уместо ње поставити неку _______ за мода...

Već sam sve rekao u ranijim postovima, tako da ću sada reći jednostavno - za.

Ja volim Zmiu <3 :)))) Zmiu za moda. :)

Ja sam sa svojih pet duplih za, iako je moguće da je ona banovala nekog mog duplaka ali bez obzira. lololol
ZA.

zmia do jaja!KULENA na LOMAČU lololo!
zezam se, sve kul:)

To dal je kul lik ne znam, al suviše je mentol da bi bila mod...a i nju mislim da boli patka da je vrate...a i nije oterana sa sajta već samo razmodovana, a to mi ne zvuči strašno...Mada mi je black hole pre neki dan poslao PVT da oće da se ubije...možda je to zato što više nije mud...

Змиа боготац! подршка!!!

Vrati nam Zmiu.
ZA!!!!
Zmia rules jebeno, ostali joj nisu ni do koljena!!!!

a sta je sa gusterom?

Kramponom, prestani da je nazivaš mentolom, mentolčino raspala.

ZA
Sta god bilo , moram da se slozim .

black hole pre neki dan poslao PVT da oće da se ubije.

САМО НАПРЕД!

maro, ako ti tako kažeš odmah ću prestati...elem, ona jeste mentol...onaj pozitivni...

Ја сам ЗА, ако имам неко пиво после.

Пошто смо ми Црногорци склони поткупљивању на изборима, СМарко ми дао 20 евра да кажем За, и ја ево кажем то.

ШТА ЈЕ БРЕ ТО БИЛО???? МОЈНЕ СЕСТРА ЗМИАНАЦ ДА МИ СЕ УБИЈЕ, ЈЕБАЋУ НЕКОГ У ЧВАР! Ае укратко, шта се то десило?

A šta se zdogodilo Zmijugi?