Prijava

Пошто смо ми Црногорци склони поткупљивању на изборима, СМарко ми дао 20 евра да кажем За, и ја ево кажем то.

Dobiješ jedno točeno :)

Ае укратко, шта се то десило?

Ona i Kostić eksperimentisali i uspjeli da banuju mrmuna i kaizena, kaizen srušio sajt jer je mislio da je neko upao na njen nalog i to je to...

kaizen, na momenat pomislih da je ovo ozbiljan sajt i da si izgubio smisla za humor i onda ti procitah defke i svatih da ga nisi ni imao.. (gej smajli)

Мод мање-више и није нека трагедија. Али, хаковање ме интригира. Чим сконтам како се то чини, има да насловна буде роза.

Dane imaš sve na temi moderator-autor
Ja bi glasao za naravno jer gotivim zmiu al sudeći po kaizenovim postovima sa te teme male su šanse za to a ti dzanki zamisli se šta si upravo rekao bez obzira dal se kram zajebava ili ne

Аууу, Смаре...Каква прича, јеботе! Не могу да се изјасним овако на прву лопту, али ми је свакако Змие много жао, јер је позитивно луда жена. Знам, блејао сам с њом 2 пута, па мис ад ово све тешко паде, мајку му...

mislim da je ovo šansa za fejza da ispliva kao mod!!!

Ничија није до зоре горела......

čekaj. kako nije kriva? ajde smarko, ti sad postaneš mod. i dođe ti stefankostic i kaže "daj mi svoj pass, oću da vršljam nešto" i šta ćeš ti da kažeš? ti kao moderator ovog sajta? "ajde važi, može, banuj admina, samo napred, što da ne!" ili češ da mu kažeš "ako si provalio rupu u sistemu, pošalji pvt gazdi i skrenu mu pažnju, pa če on to da sredi"? stvar zdravog razma i zrelosti...

i pre nego što me zmijini fanovi napadnu, ja nikad nikakvu interakciju sa devojkom nisam imala, nemam apsolutno ništa protiv nje, i neki meni dragi članovi je mnogo gotive i to mi je bilo dovoljno da mislim da je devojka ok. ali davanje moderatorskog naloga u ruke nekome ko planira da petlja... generalno davanje svoje lozinke bilo kome, za bilo šta, to se smatra neodgovornim internet ponašanjem... razmodovana je, nije banovana. jel smak sveta? nije... pogrešila devojka, i šta sad? sad će da piše defke i da se zeza na forumu, i imaće jednu obavezu manje.... a ni stefan nije banovan, a realno on bi trebao neki bančić da dobije jer je iscimao zmiu i kaizena...

Ђаволу не требало да вам ја забодем неки модраторски налог. То бре има да прште сисе, сперма, фистинг, сизоринг лезбача, јебање баба са ампутираним ногама, инцест, интеррејшл, садо мазо, хардкор порн са завршницом у виду декапитулације, ма све живо има да буде обојено у пичку од игара на форуму, преко подфорума култура, све до маријаниног сервиса.

САМО ЊАВА И ЈЕБАЊЕ! Имали сте среће што Стефи не уме квалитетно да се забавља.

čekaj. kako nije kriva? ajde smarko, ti sad postaneš mod. i dođe ti stefankostic i kaže "daj mi svoj pass, oću da vršljam nešto" i šta ćeš ti da kažeš? ti kao moderator ovog sajta? "ajde važi, može, banuj admina, samo napred, što da ne!"

Nije dala šifru, bila je sprdnja. :) Koliko ja kapiram, blejali su zajedno.

Mog'o je gazda opomenuti,a ne da je momentalno razmoduje, ipak je zmia čista pozitiva i gotiva!Evo gazda molim na kolenima vrni nam zmiu, plaćaću i klitora svaki mesec dok sam živ, samo je vrni!

a što su oni blejali zajedno?

pa dobro, blejali zajedno. jel on njoj oteo tastaturu? šta? ma daaaaj....

čekaj. kako nije kriva? ajde smarko, ti sad postaneš mod. i dođe ti stefankostic i kaže "daj mi svoj pass, oću da vršljam nešto" i šta ćeš ti da kažeš? ti kao moderator ovog sajta? "ajde važi, može, banuj admina, samo napred, što da ne!" ili češ da mu kažeš "ako si provalio rupu u sistemu, pošalji pvt gazdi i skrenu mu pažnju, pa če on to da sredi"? stvar zdravog razma i zrelosti...

Ne bih mu dao pass, ali stvar je u tome da lik nije ništa radio osim što je našao rupu u njegovom sistemu, a i odakle znaš da niko od modova ne daje pass nikome? To niko ne zna.... Mogu sad da govore, ali to realno niko ne može da zna...

mara munja

Kramponom, prestani da je nazivaš mentolom, mentolčino raspala.

Sve ok, al kako sam ja banovan, a ti nisi? Je li Maro, zlo te jahalo?

Realno ko se igra sa vatrom najebe. Čovek morao zbog vas u pola dana da obara server, o kom kurcu ste razmišljali kad ste to radili? I šta sad da neka budala upadne tako na moderatorski nalog, pobanuje sve ostale i sjebe sajt? Jel to znači da bi kaizen morao svako pola sata da obara server, zato što je neki manijak popio bananu pa rešio da se osveti?

lemaja
čekaj. kako nije kriva? ajde smarko, ti sad postaneš mod. i dođe ti stefankostic i kaže "daj mi svoj pass, oću da vršljam nešto" i šta ćeš ti da kažeš? ti kao moderator ovog sajta? "ajde važi, može, banuj admina, samo napred, što da ne!" ili češ da mu kažeš "ako si provalio rupu u sistemu, pošalji pvt gazdi i skrenu mu pažnju, pa če on to da sredi"? stvar zdravog razma i zrelosti...

Lepo sam ti objasnio tamo, nemoj ovde da mi izvrćeš reči.

Znači, ukratko. Bili smo zajedno, sve je bila sprdnja. Mislili smo da ćemo moći istog momenta da odbanujemo, ali nismo. Pokušali smo da pošaljemo kaizenu poruku preko "kontakta", ali je sajt već bio ugašen. Poslali smo mu na mail, ali smo omašili jedno slovo u adresi. Sa ostatkom priče ste upoznati.

Evo gazda molim na kolenima vrni nam zmiu, plaćaću i klitora svaki mesec dok sam živ, samo je vrni!

ima se, može se...

inače, jedan od gotivinijih moderatora iako nijesam baš puno prozborio sa njom, ali nisam skonto da se sa nekim zamjerila, tako da ZA, ali ne vjerujem da će nešto pomoći...

I šta sad da neka budala upadne tako na moderatorski nalog, pobanuje sve ostale i sjebe sajt? Jel to znači da bi kaizen morao svako pola sata da obara server, zato što je neki manijak popio bananu pa rešio da se osveti?

Kapirate li vi, ljudi, da nisu ništa napravili? Banovali su kaizena i htjeli da ga odbanuju, ali nije moglo, što vam je....

Mogli su da brišu defke, da prave sranja raznorazna, ali nisu

nećem da ulazim u to dal je kriva ili ne...ono, tu smo da se zezamo, pa šta ako su malo iscimali kaizena..el to demokratija, svud me diraj al u gazdu nikako...

šta sam teo reći..a da...Zmia riba VRH....