Prijava

a rado bih ga bacio kroz prozor

KUPILA TI DA UCIS PICKO NEZAHVALNA!!!!

Nego moj brat pazario Vox smart Tv.
ima wifi usb dongle. Povezao se za hotspot na mom fonu, qali nece.
Stisnemo dugme na daljinskem i pojavi se bela crta i nece..

Resenje?

Vrati taj TV i uzme Sony, LG, Panasonic ili Samsung i nema briga.

Aha, ima se para..
a fin tv, fina slika..

kažu 2 godine dok je garancija i radi, posle umire lagano

И ја тако мајмун нестрпљиви кад сам узимао све за кућу узмем LG-ев животињу преко по зида, каже чо'ек стрпи се, биће смарт за недељу дана, ал' ја ц. Сад чекам квалитетан адаптер да измислу.
А лијепо је говорио Заратустра, само да нисам сједио на ушима.

Ja ću ovaj na 24 rate fino...

Kako da iz pretraživača (i na guglu i na fejsu) da uklonim selektivno ono što neću da mi izbacuje i nudi? Tipa, nekad sam kliknuo na neki link, profil, stranicu i sad kad kucam početna slova izbacuje mi te debilizme. Znači, neću da brišem istoriju i odgovara mi što mi nudi neke stvari koje redovno koristim. Hoću samo da izbrišem pojedine stvari. I na fejsu i na gugletu. Aj neko, baš me nervira ovo. Hfala.

Кад кликнеш прво слово и кад ти избаци нежељени појам само кликни на дугме "избриши" које се налази ту негде у продужетку, сад не знам како да ти објасним где се тачно налази то "избриши", ја користим Хром и тако решавам тај проблем.

Подразумева се да нисам дудук и да је Вин 7 на Ц партицији а све остало на Д. :Д

Ајд да пробам и овде, реинсталирао сам Вин 7 Ултимејт, и после тога ових пар игрица које сам имао неће да се покрену, (Ф1 2013,, Скајрим), шта је проблем? Скидао сам неке длл фајлове итд ал џаба.

Грешка коју избацује је 0х00000b7

Bog me čuo i ubio igrice na tvom kompjuteru. Dede, napravi nešto na računaru, ne budi samo potrošač, otadžbina te treba!

Ček, ti si instalirao igrice na nesistemsku particiju, reinstalirao sistem i pokušao da pokreneš igrice koje su instalirane na prošlom sistemu i muči te što neće da se pokrenu?

nekad oće da šljakaju, al uglavnom ne, tj ako nemaju neke fajlove ili foldere u dokumentsima ili gde već na C:.

Ајд да пробам и овде, реинсталирао сам Вин 7 Ултимејт, и после тога ових пар игрица које сам имао неће да се покрену, (Ф1 2013,, Скајрим), шта је проблем? Скидао сам неке длл фајлове итд ал џаба.

Грешка коју избацује је 0х00000b7

Ideš u kurac.....

У ствари

http://www.dodaj.rs/f/1p/vU/FGp1Imq/help-brate-help.jpg

прво пут ово видим. Во Имја Оца

Za koliko bi mogao da prodam stari komp.
Ova je konfiguracija:
Monitor 15'
Procesor barton 2500+
Graficka fx5700 128 memorije
Ploca asus al ne znam tacno oznaku mislim da je a7n8x-x
512 rama
120 hard disk.
U svoje vreme bio masina a i sad radi, bas sam pre neki dan odigrao far cry bez problema.

Imam veliki problem:

http://www.dodaj.rs/f/17/11A/4vQFpmIl/untitled.jpg

Dakle pojebali mi se ovi thumbnailsi, nasumično ubaci neki škk album kaver, ne samo u ovom folderu nego skoro svuda po sistemu, npr. napravim folder na pozadini a ono slika Milić Vukašinović, wololo.

Gorane, tako ti i treba kad slušaš govnjive bendove. Osim Nervoznog Poštara, doslovno svi bendovi u Sarajevu su bili maženi i paženi u toplini državnog šupka. Dobro je davno Nele opjevao: Sarajevo, najmiliji grade, popravismo te do Olimpijade.

Јућуб већ неколико дана не могу да пуштам без да лагује, пуцка и сецка. Којом год методом сам то пробао да средим- ради првих 5 секунди и онда све по старом. А други претраживачи: Мозила запуцава, Хром још више запуцава, а Опера неће да се инсталира на моје срање од компа јер тврди да фали нешто у систему. И тако сам заглављен с Комодо претраживачем и оћу да се раним пластичном флашом. Осим ако не постоји нека фора да га унормалим?