Prijava

probaj safari pa da imaš celu kombinaciju

Значи, да ништа не ради? :Д

Jankoviću počni da bekapuješ stvari.

Ne kenjaj, nego prenesi stvari sa hroma na njega, importuj sve. Ja sam na komodu jebeno je isti kao hrom i ne seri.

Хром немам од октобра прошле године, заправо Комодо је једино од претраживача што имам (поред Еклорера који је системска компонента). А на компу одавно ништа немам, све сам или нарезао или пребацио, пошто има гадну навику да му нешто цркне у незгодном моменту и онда хај јово наново.

Pa ništa onda, reinstaliraj sistem.

Pa ništa onda, reinstaliraj sistem

Колико сутра већ

Pa ako ti je krom bio spojen sa gugl nalogom moš sve postavke da preneseš. A moš i da uvezeš sa mozile al ne znam kako.

bekap iz mozile, staviš na nesistemsku particiju, reinstal sistem i samo vratiš na staro

Brat od tetke je uzeo laptop od lika koji je uzeo preko VIP-a, laptop ima windows 8..
Da li se rusi garancija ako instaliramo Windows 7?

Који ће ти Виндовс 7, осмица јебе жестоко.

Sedmica guta manje resursa, a osmica je pravljena za skrinopipljive monitore i telefone. Šloma, priznaj da te MS plaća da reklamiraš osmicu na Vukajliji-ipak si ti rabin, pogodio si posao ziher....

Zapravo je osmica nesto bolje optimizovana od sedmice.

Batalila mi se gugl pretraga. Kada pretražujem slike, izbacuje mi rezultate kao na staroj pretrazi što je bilo. I kad kliknem na sliku, ne otvori mi nju, nego me proslijedi na na stranicu na kojoj se nalazi. Operu koristim inače, do prije neki dan je bilo kul sve.
Ima li neko podešavanje ili nešto slično da se vrati to?

И код мене је тако, исто сам на опери...

Imam problem, na laptopu nemam ulaz za mic
http://cdn.winwin.rs/media/catalog/product/cache/5/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/1/1/1176711-3.jpg
laptop je dell inspiron 3521 i5
i sad kad upalim sluske on mi ugasi mic od laptopa tj ispada da mogu da koristim njegov zvuk i njegov mic ali ako ukljucim sluske gasi se njegov mic, ima neko resenje, i jel postoji neki adapter za mic ili nesto?

Ne bre, kupis slusalice sa mikrofonom, ali koje imaju 1 dzek, ne one sa zasebnim.

Brat od tetke je uzeo laptop od lika koji je uzeo preko VIP-a, laptop ima windows 8..
Da li se rusi garancija ako instaliramo Windows 7?

To je najbolje da zoves i da pitas. Ja skoro kupio neki laptop iz Tehnomanije i tamo pisalo da dolazi sa Linuxom. Ja prvo lepo pozvao i pitao da li se gubi garancija ako preinstaliram i lik kaze ne. Super,ja narucio i on na kraju stigao klot,bez sistema. lol :D

Ovako, posto mi sutra stize novi komp resio sam da u sobi stavim 5.1 sistem pa me zanima dal ce biti nekih problema ako vufer bude blizu monitoru (tacnoje iznad monitora jedno 20 cm)? Nesto citah da su ovi noviji zvucnici magnegno oklopljeni i da ne bi trebalo da ima problema a ja ove imam mozda 4 godine al ih nisam koristio pa nemam pojma, zvucnici su samsung inace.

Ма јок, мени је вуфер на 30 цм од монитора и ништа му не фали..
oве имам
http://vse.kz/uploads/monthly_07_2012/post-337091-0-19779600-1341740919.jpg