Prijava

Miloše, kažu ljudi koji se razumeju da je najpoželjnije metnuti vufer tako da stoji na zemlji, u ćošku po mogućnosti.

Pa i ja pretpostavljam da ne bi trebalo da bude problema al rekoh da pitam.

Elementarna je stvar staviti vufer na pod, ko to ne zna zasluzuje dva kineska Blackberry satelita.

Јел се сјебао можда неком гугл срч?
Изгледа као да сам се вратио у 2010.

Ma nznam ja da treba na pod al malo mi je jebeno jer mi je dosta mala soba a jedino da stavim ispod monitora tj. stola dole al tu su mi noge a i ne bi opet bio na podu jer imam na komp stolu onu dasku dole . A ja uglavnom koristim slusalice nego sam ovo mislio da povezem uglavnom zbog igrica i ponekog filma tako da ne bi ja to ni pojacavao preterabo pa ne bi ni bilo nekoh vibracija. A ovih pet manjih planiram po zidu da okacim pa ne znam kako bi bilo da ovo bude na pod a ovo gore?

Ili cu staviti dole vufer a iznad monitora centralni a ove okolo jel moze tako? Mada nisu to nesto preterano veliki zvucnici.

Ili cu staviti dole vufer a iznad monitora centralni a ove okolo

Tako i treba :)

Koji je najbolji program da vidim koji hardver nije instaliran?

Opet ja. Htedoh danas da prikljucim ovaj 5.1 sistem al kurac. Nema onaj ulaz za komp vec 6 cinceva koji su slicni kao buksne i ulaz za dvd. Dal postoji dzek pa da u njega ubacim tih 6 cinceva a taj dzek u kom?

Ne znam da ti odgovorim, al ako nađeš rešenje, okači ovde jer i mene ovo zanima, ja oću da nakačim tv na kućni bioskop.

Nece to da moze tako, to nisu aktivni zvucnici, treba im pojacalo.

lepo to sve pozabadate u taj vaš dvd i onda mu dovučete signal iz kompa u aux ulaz. Nikako drugačije ne može.

пита један човек

Slika monitora treperi vec duze vreme i skoro mi se ugasio. Kada ugasim na dugme i upalim da mi na sekund sliku i kada da, pocne da pisti i stane. U cemu je problem?

proveri kabel od signala

Јел користи неко оперу 20? Како се брише букмаркс?

Bačje, najverovatnije lampa otišla, opravka 1500-2000 u prestonici.

Opera 20 nema bukmarks.

Има неки курац, прије сам користио Оперу 11 и кад сам инсталиро ову сав букмарк осто, ал не могу да га бришем...

zna neko proveren servis za laptopove u Bgu?