Prijava

jel ima neko iskustva sa ssd diskovima?
Jel istina da win piči mnogo brže, podizanje i instalacija aplikacija?

Da nije istina, za koji kurac bi ih iko kupovao?

Cara se brine da nije fora, kao sa tabletom: sranje, koje svi živi kupuju

Da nije istina, za koji kurac bi ih iko kupovao?

kao sa tabletom: sranje, koje svi živi kupuju

Ili recimo fiat puntom lolololo

Zanima me utisak iz prve ruke, zato pitam a oću da kupim čim pre jer sam kupio dobar komp sa standardnim hard diskom, pa ne osetim brzinu kako sam zamišljao sa novim procesorom i gomilom rama

Откад сам купио ССД, мени се брже диже кад је угашен него из хибернације. Хехехе, која пензионерска фора. Али озбиљно, за неколико секунди се појави логин прозор... Боље ради кад је у питању читање, али није нешто без чега човек не може да живи.

Jel znaš koje su performanse read/write tvog diska i koji je kapacitet?

Ако ми кажеш где то може да се прочита, рећи ћу ти, лол.

ЕДИТ: Знам капацитет: 120 ГБ.

jebiga, znam kurac, verovatno na disku piše.

јесте саћу баш да растављам рачунар због тога

Ово му је ознака: svp200s3120g

а гугл каже за ту ознаку овако:
120GB Kingston SSDNow V+200 SATAIII MLC 2.5in 535/480MB/s 280/260MB/s Solid State Drive

- Sustained Sequential Read: up to 535MB/s
- Sustained Sequential Write: 280MB/sec

Је л' помаже?

Šta si se usro, Caro, samo uđeš u radnju i tražiš najveći ssd za pare koje imaš.

YouCantHandleTheTruћ

Је л' помаже?

Pomaže bog.
Hvala za info. Znači mi

Радјард Куплунг
Šta si se usro, Caro, samo uđeš u radnju i tražiš najveći ssd za pare koje imaš.

LOOOOOL. Klasichan troll da bi me eestripowao da impulsiwno potroshim teshko stecheni nowac

Ima turim 32 bitni čim smislim šta da radim za bekap. Imam samo 20 GB koje oću da sačuvam pa sam smišljao neku zajebanciju sa fleševima da odradim ali otom potom.

Pa napravi particije, na tu drugu metni to, a na prvu reinstaliraj

Koi fleševi.. (alert - shaljivo)

Ma snaćiću se već. Inače od 20 načina ja po difoltu nesvesno nađem najkomplikovaniji i probam da ga obavim. Loša stvar ako si programer -.-
edit: Budući programer
edit edit : Inače kupio sam mali bljutut jer nisam mogao više da se jebem sa onim pošto mi trebao hitno.

Ljudi, koji najgori ( i najskuplji) problem moze dami bude sa TFT monitorom ako uopstenece da da sliku?

Можда графичка цркла. Или матична. Ја имао тај проблем пре десетак дана, изгорела матична, мада не мора да значи да је и код тебе тај случај.

Ljudi, koji najgori ( i najskuplji) problem moze dami bude sa TFT monitorom ako uopstenece da da sliku?

Шта је? Комшији не ради монитор, па би да га одереш? Не може.

Lolo ma jok, imam neki LG monitor koj neradi pa mislim da ga popravim i utopim.
Pa da vidim da li se isplati.

Da se isplati, ne bi se ispravni prodavali za 50-ak evrija po oglasima.