Prijava

Pricas o butabilnom flesu kao da je to neka specijalna vrsta flesa. Jedini problem sa instalacijom sistema sa flesa mogu imati neki zastareli modeli koji nemaju tu opciju u BIOS-u, ali to su sve masine starije od 10 godina.
DVD je potpuno nebitan za instalaciju, ukoliko se inace ne koristi.

Iste su konfiguracije, dakle uzmi jeftiniji.

Ljudi, sve što vam treba da bi fleš bio butabilan, je da ga konvertujete preko onih programčića kuraca ima ih vazdan, i posle isto ide ko sa cda/drugog kompa.

I ako nema CD čitač, može na 2 načina dići sistem, ne samo preko fleša.

Ovaj jedan je Pentium ne vidim da li je petica ako je petica uzmi taj čuo sam da su dobri.

I ako nema CD čitač, može na 2 načina dići sistem, ne samo preko fleša.

Pogledajte koji je to drugi način i iznenadićete se (FOTO)

Napisao sam iznad, mrzelo me opet.

Jericho

Pricas o butabilnom flesu kao da je to neka specijalna vrsta flesa. Jedini problem sa instalacijom sistema sa flesa mogu imati neki zastareli modeli koji nemaju tu opciju u BIOS-u, ali to su sve masine starije od 10 godina.
DVD je potpuno nebitan za instalaciju, ukoliko se inace ne koristi.

Džeriko, ja nigde nisam napisao (niti je kontekst napisanih reči bio) da je butabilni fleš neka specijlna vrsta fleša, već sam napisao da ga nema svako. Nemaju svi OS na flešu za "ne daj bože" situaciju. Ne mora ni biti butabilan, jer sam ja na X501 modelu bez problema dizao sa fleša na kome su samo prekopirani fajlovi sa instalacionog OS-a.

Jeste, nebitan je DVD ako se ne koristi, bravo. Ima onih koji ga i sporadično, jednom u sto godina koriste. Možda im neko donese nešto narezano na disku, a ne na flešu.

Dionysio

Ljudi, sve što vam treba da bi fleš bio butabilan, je da ga konvertujete preko onih programčića kuraca ima ih vazdan, i posle isto ide ko sa cda/drugog kompa.

I ako nema CD čitač, može na 2 načina dići sistem, ne samo preko fleša.

Dionisijo, sve je to lepo i super, ali je lik pitao koji od dva modela iste cene da uzme. Dakle, dečko nije previše upućen u materiju, možda se nikada nije opterećivao svim tim. Lepo sam mu napisao na šta da obrati pažnju prilikom kupovine, a vi ste uhvatili za jebeni butabilni fleš.

http://www.laptopcentar.rs/index.php/6/-hp/notebook-hp-250-g3-J0Y21EA/11304/4

Sad videh i ovaj, isti skro kao Asus, sa mrvicu slabijim procesorom, ali gotovo identicni. Tako da je i on opcija, a deluje mi i malo stabilbiji i cvrsci sto se tice plastike barem. Ko god je imao od ortaka HP nije se zajebao, tako da ima i toga. Imaju oba modela optiku. Hvala na pomoci dobri ljudi.

Hej, swoon, koliko vidim, Asus i dalje ima tu boljku da stavlja samo po dva USB porta (jedan 2.0 i jedan 3.0). Ako ti znači da imaš više USB portova (realno - uvek su potrebni), onda bolje da uzmeš ovaj HP.

Pa nece mi to bas prelomiti, cak i mis retko koristin na laptopu, za razliku od 90% ljudi, ali ok, svejedno sto vise to bolje. Asus ima slim dizajn, i tipke su mu dosta plitke, a ja podosta koristim komp za kucanje, pa tu prednost ima HP, pored toga sto mi deluje cvrsce, ali mozda izgled vara. Prednost Asusa je neznatno jaci procesor, tako da su jednaki manje vise, oba su best buy za te pare, koji god da uzmem svejedno.

Asus je isto odličan za kucanje, veruj mi. Nećeš pogrešiti i ako njega uzmeš, fine je izrade, lepe su konture skroz, bez obzira što ima jedan USB port manje od HP-a.

Sad, što kažeš, oba su best buy, tako da u svakom slučaju za ne previše kinte dobijaš sasvim solidnu mašinu.

Pa verovatno cu Asus i uzeti onda, za te pare sam sasvim zadovoljan performansama, a trebalo bi da bude ok za narednih par godina. Hvala ti na savetima :)

Зна ли неко неки бесплатан програм за монтирање видео клипова, не треба ми неки који је превише захтеван, него хоћу да уклопим пар снимака у један, и да могу да исечем неки снимак, и ако може да ренда у ХД-у, знао сам ја неки Маџиксов, али нема више где да се скине. Па ако неко зна био бих му захвалан.

Camtasia, Vegas, WMM....

'Фала, ваљда ће неки од њих моћи да покрене ова моја канта од компа, Вегас сам покушавао, ал' увек се заиграм и забоде.

AVS video editor ja mislim da nije mnogo zahtjevan, oko 200 mb je na kikesu instalacija pa pokušaj, šta te košta.
Pozz

Мега, фала, мислим да ми овај савршено одговара за моје потребе.

Купио сам пре неки дан нову тастатуру, и имам проблем, јебено куца 1, сама понекад, и нервира ме јер буквално неће да стане, у чему би могао бити проблем, и да ли могу некако да сам поправим, јер контам да ми неће признати рекламацију, може им се.

Dešava se, igrnorišišišpipipipipipišišpippišššš
EDIT: ili restartuj je