Prijava

ćao drugari, može link za daunlod win 8.1, neka otključana ful verzija šta već?
danke

Programeri nešto me jebe internet u zadnje vreme. Nestane i kad idem na ono diagnose izleti mi ovo

local area network doesn't have a valid ip configuration

Kaj se dela ?

Je li vajerles, koji vindovs, jesi guglo ima na sajtu gugl

Kablovski internet windows 7, jesam guglo al dje kažu da je rešeno onda se odma neko javi sa "taj solušn ne važi za kablovsku".

Deluje mi.da bi trebao cimati provajdera, on ti daje ip adresu i ostalo

Haug!

Tor browser me jebe, izbacuje couldn't load xpcom. Postoji resenje ili neka proverena alternativa za tor?

Dalje.

edit:
Za ozbiljnu momcad: treba mi jer sam trenutno u inostranstvu, i gulicu ovde mesec dana, a ovi zlotvori blokiraju torrent sajtove. Bilo sta da mi pomogne oko ovoga, bio bih zahvalan.

Zna li neko neki jevtin, a dobar hosting za sait (za razliku od ovih moldavskih sto kaizen koristi), pljus kupovina .com domena?

e ako nekom treba volan za 950 prodajem
speed link nemačko ima integrisane u donjem delu kočnicu i gas a i vibrira nadjite na kupujemprodajem

ДО КАБЛА ЈЕ, КУПИ НОВИ КАБЛ.

e a cekaj brate, kako to da neko kupi volan za komp, ne razumem? uvek mi je to bilo intrigantno...kakvi su to ljudi, a znam ih dosta imam ih u familiji poprilican broj....

odlični bogami
kupi slobodno
videžeš preporod, postaćeš bolji čovek

озбиљно ти кажем, ти ВГА каблови су баш њесра. У 90 посто случајева због њих долази до зајебанција са сликом. Отиђи до неке радње, купи каблд за 500 динара и захвали се туљану

izijem flips

e a cekaj brate, kako to da neko kupi volan za komp, ne razumem? uvek mi je to bilo intrigantno...kakvi su to ljudi, a znam ih dosta imam ih u familiji poprilican broj....

Gen. A ko zna, možda iznenada i kod tebe proradi taj vozački gen, pa se i sam iz čista mira nađeš sa volanom za komp? A?

štaaaaaaaaaa damim karu šta bre petsto za to džak krompira uzmem

do kabla je
i meni je bilo tako, pa se stvara kao "sjenka" slova u stranu
i slike isto tako kao sjenu da imaju
pa malo mrdnem kablo i eto ga
iritirajuća stvar