Prijava

i šef i vlasnik i bog i batina.....

radim u veleprodaji...komercijalist...

Nema okupljanja ko za vreme nemacke okupacije, sad bih mogao baciti par skeceva u vezi fasizma al necu posle kukaju kako oterasmo ave zemsko sa saita lol

da ne spamujem temu svojom kuknjavom......HVALA TULJANE.....mnogo si mi pomogao ili me bar malo utješio :))))

Aha, pa onda nije sef. Ja gledam sta se neki sefic istripovao da je mnogo bitan.

Dodji vamo kod nas zaposlice te direktor, za pocetak mozes da spavas kod mene dok se ne snadjes ja sam tu da ti se nadjem

ништа брт, крени да користиш телеграм и немаш фрке

:pomaz po glavi:

.ne usudimo se otvarati privatne gmailove (bojimo se da s kamere čita na tipkovnici passworde)...

bojimo se da s kamere čita na tipkovnici passworde

jedan od jačih postova u poslednje vreme

fasovao sam nekog trojanca

trojan.vawtrack.de
I ne mogu govno da sklonim. Ima li leka, ili reinstal jedina nada?

Pritom, kad sam izguglao sta radi, samo sam se zahvalio bogu sto sam sirotinja

instaliraj krekovani antivirus za početak i očisti komp. Da si imao takav antivirus ne bi ni pazario to sranje

ne sećam se kad sam imao virus

laptop mi nekad sam izgubi internet, a nekad kad slusam nesto zvuk odjednom zabaguje i restartuje se sam, i posle toga opet nemam net

koji mu je kur

Gazimudo, Šeka, reinstalirajte sistem obavezno. I nađite originalne drajvere, isključivo na sajtu proizvođača laptopa, birajte prema vašem modelu. I isključite automatski apdejt sistema.

Iskljucen mi je apdejt, sistem su mi instalirali ovi debili iz ovoga tako da su nesto zajebali oni

pod garancijom mi je bole me kurci saljem ih njima

Onda šalji, nemaš dileme.

Pa šta pitaš onda ovde? Da vidimo da imaš laptop?

pa jer mi se ne cima da provodim 20 dana bez laptopa, pa ako je neki ustaljeni problem za koji ima jeftin trik da se ne bakcem al jbg

Cara™
instaliraj krekovani antivirus za početak i očisti komp. Da si imao takav antivirus ne bi ni pazario to sranje

ne sećam se kad sam imao virus

Znam da ti je tesko da shvatis, ali zamisli postoji jos ljudi na svetu koji nisu nubare u pitanju kompjutera

Imam i krekovan antivirus i krekovan malwerbytes.
Sranje mi je iskocilo dok sam gledao klip na fejsu.
Ne moze da se obrise jer se iznova pojavljuje.

Kad na Fejsbuku Gazimudo klikne na link "Klinka ga prima u dupe na proslavi punoletstva" pa mu taguje rodbinu i prijatelje
http://x.vukajlija.com/var/uploads/reactions/201506/162187/giphy.gif

Kako si znao da sam bas taj video kliknuo?

TI SI MI HAKERISAO KOMPJUTOR SOTONO TUZICU TE MILICIJI ZA SAJBER POLICIJU NACICE TE PREKO IP ADRESE, OCEKUJ SLOBODNO MARICU DA TE ODVEDE JAVNO TI OBECAVAM

Izvalio sam da u stvari uopste nisam nubara za kompjuktore vi se svi razumete u neki kurac a non stop neki problemi i zavrzlame ja jos nikad nisam imao problen znaci da sam haker