Prijava

Баш сам на то мислио неше. Зато нпрв голд или платинаста напајања имају преко 90-99 посто те искоришћене снаге. Јебигс зато та напајања и коштају по 200 евра и имају по 10 година гаранције. Ово моје чак ни не пали фан док није оптерећено, а фазон једва га оптерете две 280х графике и 4790к процесор

Kolika je cena ovog što je bač uzeo?

Ako pod "fan" mislis ventilator onda ti moram reci da si od danas zvanicno nub.

Neš, koje se pokazalo najbolje, imaš li ga u tefteru?

четри иљаде је ово што узимам

Poyy za sve tuljanove fanove

Poyy za sve Tuljanove funove

Instalirao Windows 10. Nisam sasvim siguran, ali mislim da sam se zaljubio.

Lukse, jesi ga mazio?

Nisam još brt ali ima noći.

Koja mu je prednost u odnosu na osmicu? I ja sam nešto razmišljao da instaliram, ali me mrzi.

Osnovna prednost je kad te neko pita koji sistem koristiš, ne može ti reći "na koorcu te nosam". U stvari može, ali se neće rimovati, pa će zvučati malo neobično.

Mare brt, preporucuju ovaj gtx 750Ti na sva zvona.

ишо сам на онај сајт гпу бос или како већ и јача ова р7

Gledo sam juce gud badzet grafik kards i gtx 750 je na 2,3 mesta, samo razlika je u memoriji i proizvodjacu

Ја би лично узео тог радеона.

Мада сада сам погледао кп излог од фантастерифика и видео сам да продаје и 270 гигабајтову и асус за 155 евра.

Погледај мало разлике између нпр 265 и 270, мислим да се исплати та разлика у цени. Ако не можеш да се скрпиш за цену ту, ја би онда и процесор узео од њега па би намакао ту разлику. Јебига кад је бал нек је маскенбал

нема онај процесор што бих узео, послао сам му особну поруку да видим може ли доћерати из мађарске

што се тиче ове две графичке, свуда кажу да је јача амдова, једино што више вати тражи и више се грије